Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Nagy méretü marokpe...

Gitárosok! Nagy méretü marokpengetöt szeretnék szabadalmaztatni, természetesen a technikáját is megmutatnám. Lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Nyoc éve gitározom, és a kezdetektöl marokra fogom a pengetöt, úgy játszom. Mivel a legnagyobb hagyományos pengetök is kicsinek mutatkoztak ehhez a technikához, terveztem és legyártattam néhány száz "marokpengetöt". Egy rövid promó videó is elkészül rövid idön belül, amiben megmutatom a marokpengetés technikáját, elönyeivel együtt. Ez megy a Youtube-ra. Aztán szeretném értékesíteni a pengetöket, ha lesz rá igény.

2015. júl. 21. 08:44
 1/7 anonim válasza:
Nekem tetszik az ötlet, de azért szerintem előbb csinálj róla videót és csak utána gyártsd le, így látatlanban ennyiből nehéz eldönteni, hogy "jó ötlet-e"
2015. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kifejezetten jól hangzik, várom a videót. Van benne potenciál.
2015. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a videóra! Ha lehet oszd meg itt is :D
2015. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, de a pengetöket már legyártattam. Kerek 400-at. .)
2015. júl. 21. 13:21
 5/7 anonim válasza:
Ezt a fajta csuklótechnikát más jellegű filmekben kamatoztathatnád inkább.
2015. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Azt hittem kirakod ide a videó linket, vagy mégsem tetted fel?

Amúgy ha jól értettem amit írtál akkor gyakorlatilag egy nagy pengetőről van szó, amit én már láttam külföldi videóban... Persze lehet, hogy a tiéd más.

Szóval kíváncsi lennék.

2015. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, gondolkozzatok már. Hogy lehetne marokkal csuklóból pengetni. Rossz helyre tetted a kérdést. Létezik humor kategória is. 😂
2020. szept. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!