Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan kérdezték már, hogy...

Nichel kérdése:

Sokan kérdezték már, hogy hogyan legyen belőlük "énekes"! Viszont most én is kérdeznék. Valaki segítene? .

Figyelt kérdés

Szóval gondolom mindenki rájött már, hogy az lenne a kérdésem, hogy hogyan kedhetném el az énekesi karriert..

Ezt rengetegen kérdezték már és ahogyan olvastam legtöbb ember azt válaszolta..

"Elősször is legyen hangod és járj énektanárhoz" Én járok énektanárhoz, s a suliban vannak fellépéseim. Írtam ám pár dalt. Leginkább az ilyen Ed Sheeran féle zenék felé hajlok. Igen az is foglalkoztat, hogy hogyan építsem fel a karrieremet, viszont engem leginkább az érdekel, hogy hogyan szeressenek meg a hallgatók. Leginkább külföldön szeretnék szerencsét próbállni. Nekem ez nagy álom lenne. Nem igazán jönnek be a tehetségkutatók attól függetlenül, hogy most azt fogjátok mondani külföldön nincs más lehetőségem. Magam szeretném ezt az egészet felépíteni. Engem nagyon érdekell ez az egész épp ezért remélem, hogy segítő válaszokat is kapok.



#karrier #énekesi
2015. júl. 22. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!