Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ni a véleményetek az Abba...

Ni a véleményetek az Abba zenekarról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik legsikeresebb svéd együttes, akiknek a dalai még ma is hallgathatóak. Vannak örök slágerei, én több számukat is nagyon szeretem.
2015. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fú,valamiért sosem szerettem őket. Nem tudom miért, de irritál az összes számuk. És ami a legidegesítőbb,hogy az összes retro bulin őket nyomatják,holott van más régi zene is..
2015. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor kislány voltam, édesapám mindig őket hallgatta, meg a Bee Gees-t :D Megszerettem. Később is nagyon sokat hallgattam őket. A leghíresebb számaikat ismerem és szeretem is a mai napig. Fejet hajtok előttük, korának egyik legsikeresebb együttese volt, szerintem méltán.
2015. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket. Kislányként is sokat hallgattam, ma is a kedvenceim között vannak. Akárcsak a Boney'm és a Bee Gees is :) Még a Goombay Dance Band zenéi is tetszenek :Ö

17/L

2015. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem. Még kiskoromban adott nagypapám egy kazettát amit szakadásig hallgattam. :D Én csak örülök hogy ezt nyomják a retro bulikban.
2015. júl. 26. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Imádom őket! A kedvenc együttesem. Ebből a szempontból sajnálom h nem éltem a 70-es években. Csak azokat a ruhákat nem szeretem.
2015. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Művészi érték szempontjából természetesen megkérdőjelezhető a munkásságuk, mint bármelyik slágergyáros együttesnek, de attól még tény ami tény, maradandót és felejthetetlent tettek le az asztalra, ezt nem veheti el tőlük senki.
2016. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagy ABBA-fan vagyok (52ffi), én is Benny Anderssont csípem legjobban közülük, szerintem ő volt a csapat esze, motorja, szenzációs komponista és pianista.

Amikor feloszlottak nagyjából 10 év után, akkor a Chess musical volt még egy óriási dobás a srácoktól, aki nem ismeri érdemes megsasolnia (magyar vonatkozása is van).

Illetve utána Benny elindította a skandínáv népzenei alapú BAO-projektjét, jobbnál jobb nótákkal.


Én 4 (és csak 4) ABBA nótát NEM bírok elviselni (túl gyengék zeneileg és túl sokat játszották már, szvsz). Aki ismerkedik az ABBÁ-val, szerintem ne velük kezdje.

- Dancing Queen

- Thank you for the music

- Voulez-vous

- The winner takes it all


Nálam messze(!) legjobb (ötperces) nótájuk (Chess-be is bekerült végül módosított formában). Szvsz, gyönyörű az íve a nótának, rengeteg ötlet, dráma van benne és hozzá pompásan meghangszerelt is.

ABBA: The Visitors - I Let The Music Speak

http://www.youtube.com/watch?v=Nyfvl5L6JNU

2016. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!