Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet a neten, emokkal,...

Emsziszasza kérdése:

Hol lehet a neten, emokkal, rockerekkel, metálosokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én amolyan emo kinézetũ rocker vagyok. Nagyon szeretnék zenészekkel ismerkedni, mert gitározok. Szeretnék ismerkedni. De a neten nem találtam ilyen oldalakat O.o valaki tud?

2012. dec. 8. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
facen vannak ilyen csoportok....vagy ha mondjuk bejelölgetsz emokat akkor visszaigazolnak általában,ha a profilképed alapján emo vagy:)
2012. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
X-firen :D xfire.com
2012. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk van ilyen baráti körünk felénk jöhetsz :D
2012. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ne mond magad rockernek. Egy igazi rocker soha nem néz ki úgy, mint egy elbaszott emo
2012. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meny fel a netre.Ahogy elérsz a második utcába ott forduj balra,meny tovább az első utkeresztezödésig,ott látsz egy biros kabátos embert.Kövesd az embert addig amig el nem értek egy zöld liftig,száj be a liftbe és ahova az elvisz ott találkozhatsz/beszélgethetsz emosokkal rockerekkel.
2012. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én debreceni vagyok írhatsz ha gondolod:)
2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!