Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Készítek egy 2000 minden idők...

Készítek egy 2000 minden idők legjobb zenéje listát YouTube-ra, mit javasoltok mi legyen az első szám?

Figyelt kérdés

Ezek közül mondjatok:

Michael Jackson-Billie Jean

John Lennon-Imagine

Queen-Bohemian Rhapsody

The Beatles-Hey Jude

Led Zeppelin-Stairway to Heaven

Bob Dylan-Like a Rolling Stone (ezt nem igazán szeretném)

vagy The Who-Baba O'Riley.



melyiket javasoljátok?


2015. júl. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem ezeket mondanám , de ha választanom kell akkor szerintem a Queen.
2015. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

John Lennon-Imagine vagy

Queen-Bohemian Rhapsody, de inkább az Imagine szrrintem.


De az a baj, hogy valószínűleg van egy csomó eoőadó, szám akiről/amiről valószínüleg nem is hallottál, holott ott lenne a helye a 2000-ben.

2015. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a 2000 minden idők legjobb könnyűzenéje vagy populáris rockzenéje cím jobban passzolna, ha már valószínűleg nagyrészt ilyeneket fogsz belepakolni
2015. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:

Hey Jude.


De mielőtt döntenél, hallgass egy kis The Velvet Underground-ot.

2015. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én igazából bármit szívesen meghallgatok, de alapból a Heavy Metal-t és a Hard Rock-ot tekintem kedvencnek, az előbbiből mindenképpen tedd bele a Black Sabbath-tól a Paranoid-ot vagy az Iron Man-t (inkább szerintem Paranoid), mert azok is klasszikusok és alap zenék, de személy szerint én a kedvencemet, a Metallica-tól a Master of Puppets-et is beleraknám. Hard Rock-ból pedig AC/DC, attól is a Highway to Hell, Thunderstruck vagy Back in Black, ezenkívül Guns n' Roses, tőlük szerintem a Paradise City, Welcome to the Jungle vagy Sweet Child o' Mine, talán a You Could Be Mine. Igazság szerint, mivel a Pop-Rock-ot is szeretem, ajánlom a Depeche Mode-ot is, tőlük pedig a Personal Jesus-t, az Enjoy the Silence-t, Policy of Truth-ot, Strangelove-ot, stb... Én ezeket ajánlom (azon belül is a Black Sabbath-ot és a Metallica-t feltétlenül), de ha mindenképpen ezek közül kéne választani, akkor Billie Jean, bár én inkább a Smooth Criminal-t mondanám, de igaz, a Billie Jean ikonikusabb.
2015. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért ez elég erős, hogy minden idők 2000 legjobb zenéje. a kis listádat elnézve lehetne inkább minden idők 2000 legjobb popszáma.


amúgy egyikre sem mondanám még azt sem, hogy minden idők legjobb popszáma.

2015. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! A pop az nem egy lenézendő dolog, azzal nem alacsonyítasz le feltétlenű semmilyen számot, ha le pop számozod... A pop egy műfaj, és egy egész műfajt nem lehet utálni. A felsorolt zene számok közűl egyik sem a pop műfajba sorolható.
2015. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!