Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon ciki az, hogy fiú...

Nagyon ciki az, hogy fiú létemre Lana Del Reyt hallgatok?

Figyelt kérdés

Imádom, le sem tudom írni mit érzek ha őt hallgatom és/vagy látom.

Amikor zenét hallgatok,akkor is tuti őt.

Sokak cikiznek miatta, mert nem az a "menő" zene, ami 2 hétig érdekes miután kijött, aztán már "ciki".

Mi erről a véleményetek?:)



2015. júl. 29. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt hallgatsz ami jól esik, a basta fanokon kívül senki sem fog beszólni érte, de azok meg 12 évesek. :D
2015. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Miért nem teszel mások véleményére? Az a zene tetszik, ami tetszik, és kész; nem fogsz mások kedvéért mást hallgatni, amikor éppen Lana dalai esnek jól. Ne szorogjál ezen, élvezzed Lana dalait, és ha valaki beszól érte, röhögj a képébe és hagyd ott! ;D
2015. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lányként is ciki.... dehogy csak viccelek, nincs benne semmi ciki... most nézem, hogy 11 millióan lájkolják az azért elég "menő" bár nem mintha akármilyen komolyabb jelentősége lenne, hogy mennyire népszerű...
2015. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért Lanának is van egy komoly rajongótábora és ha olyan körökben mozogsz, még meg is dicsérik érte az ízlésed.

Tolerálni kell. A magyar ember mindenbe beleköt.

Egyébként egy jó idézet: "Ha a sértést méltósággal akarod elviselni, tégy úgy, mintha észre sem vennéd. Ha nem tudod semmibe venni, próbáld meg felülmúlni. Ha nem tudod túlszárnyalni, nevess rajta. Ha nem tudsz nevetni rajta, akkor valószínűleg megérdemelted."

2015. aug. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem ciki. Mindenki azt hallgat amit akar. Én pl. 70-es évek beli zenéket hallgatok.
2015. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki :) Én kifejezetten örülök neki, hogy léteznek az átlagtól kicsit intelligensebb fiúk is, akik nem elégszenek meg az ilyen "dubstep" meg "tuctuc" zeneféleségekkel :P Lana Del Rey egy zseniális zeneművész <3 egy Gangster
2016. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
17 éves fiú vagyok és Lana Del Rey a kedvenc énekesnőm! Nem ciki!!!! Selena Gomezt is szeretem, és?
2016. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom Lanát, és fiú vagyok. :D Selena Gomezbe meg szerintem annyi tehetség szorult, mint a lábujjam piszkába.
2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haha :D 8-as igazad van ;)
2016. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!