Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz/ciki 13...

Szerintetek gáz/ciki 13 évesen Violetta koncertre menni?

Figyelt kérdés

Igazából hülyeségnek tartom hogy 8-10 éves kislányok mennek el rá többségben, mert szerintem nem nekik szól, és nem igazán értem minek nézik egyáltalán. De mindegy is.

És légyszi durva és sértő dolgokat ne írjatok!



2015. jún. 17. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy kicsit ciki, de ha te ettől érzed jól magad -.-
2015. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
tőlünk aztán menj nyugodtan :D
2015. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Violetta koncertre menni akárhány évesen is mész, full gáz, de ha nagyon szeretnéd....
2015. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem ciki! Én is 13 leszek 3 hét múlva de szívesen elmennék (csak nem engednek a szüleim). :(
2015. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

szerintem igazad van:) nem 8-10 éveseknek szól:)

és egyátalán nem gáz..én 16 vagyok és ott leszek!! :3

2015. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha szeretsz valamit es örömmel mész el akkor egyáltalán nem gáz!!! En 15 vagyok es megyek!
2015. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne gáz? Nem az, sőt. Am szerintem igazad van. :)

Egyébként én 15 éves vagyok, és leszek, augusztusba is. Mert megyek. :)

2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nyeste Anna válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem. Miért lenne? A Violetta tiniknek szól, szóval ne izgulj ezen! Én is nézem. És teljesen egyetértek veled (8-10 éves gyerekek). Na, nyomás a koncertre! (Majd augusztusban... :))

2015. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit/valakit szeretsz, egyáltalán ne érdekeljen, hogy ,,ciki" vagy esetleg ,,béna". Egyébként nem, nem ,, ciki". Vannak 15,17 èvesek is, akik szivesen mennek, és nem érdekli őket, hogy ,,valaki" ezt cikinek tartja. Miért, ha a többség azt mondja, hogy ciki, széttéped a jegyeket ès nem mész el? Dehogyis! Ne èrdekeljen mások véleménye. És hülyeség is. Ez olyan, mintha kiírnád a Gyakori kèrdésekre, hogy ki szereti az epres fagyit. Van aki igen, van aki nem. Ezért saját magadnak kell eldöntened, hogy te szeretni fogod az epres fagyit, vagy inkább nem. Érted?

,,Igazából hülyeségnek tartom hogy 8-10 éves kislányok mennek el rá többségben, mert szerintem nem nekik szól, és nem igazán értem minek nézik egyáltalán."-És miért ne nézhetnék a 8-10 évesek is? Ha érdekli őket,hát nézzék. Most ha te szeretnél egy sorozatot, és 18 évesek folyamatosan azt mantráznák: hogy nem a 13 éves kis taknyosoknak szól a sorozat, az hogy esne? Ismerek egy-két tízévest, akik pár osztálytársamnál nagyobb IQ szinttel rendelkeznek.

Nem akarlak megsérteni, csak az igazat írom (szerintem, persze), nem sértő, durva kommentnek szántam.

2015. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Én 12 vagyok, és én is szeretem.
2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!