Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitár lenne...

Milyen elektromos gitár lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Főként reggeat és rappet hallgatok és most kezdek gitározni. Tudom hogy kezdésnek a klasszikus gitárt ajánlják de engem mégis az érdekelne, hogymilyen elektromos gitár lenne a legjobb ilyen reggea/indie stílus játszásához egy kezdőnek 30ezer alatt de akár az olcsóbb 25ezres kategóriában akár, mert még erősítőt is kéne vegyek.

2015. aug. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában nem találni használható elektromos gitárokat. De egyébként ezekre a stílusokra bármilyen gitár jó, ami nem valami metal balta. Pl. Les Paul, Stratocaster, Telecaster, SG, PRS, stb...
2015. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy sss Strat szerintem megfelelő lehet. Ebben az árkategóriában lehet kifogni használt Sx-t meg néha normálisabb Squiert is (bullet széria felejtős).
2015. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szánj rá legalább 50 ezer Forintot a kérdésre. Ez alatt gitár és erősítőt is venni szinte lehetetlen, ha nem olyan uszadékfát akarsz, amitől még a tűz se ég rendesen a kandallóban. Csak használtan vásárolj, mert lényegesen jobb árban lehet lényegesen jobb hangszereket így kifogni. Amit én tudok ajánlani, az valamilyen Squier Stratocaster (amit ebben az árban találsz), kivéve a Bullet.
2015. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!