Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvencetek az Opi...

Ki a kedvencetek az Opi társulatából? Voltatok már a Budapesti operettszínházban?

Figyelt kérdés
:)

2015. aug. 5. 14:15
 1/10 anonim válasza:

Én már voltam néhányszor :D

Igazából mindenkit szeretek, de ha igazán kedvencet kéne választani, akkor Szendy Szilvi, Földes Tamás, Oszvald Marika, Faragó András, Kerényi Miklós Máté. Az ő darabjaikat nézem legszívesebben :D

2015. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem is szimpatikus szinte az egész társulat, de akiket ki tudok emelni kedvenceim közül; Kékkovács Mara, Polyák Lilla, Szendy Szilvi, Vágó Zsuzsi, Szabó P. Szilveszter, Kerényi Miklós Máté, Csere Laci...:D
2015. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan ott vagyok, imádom.

Nehéz lenne egy embert kiemelni, mert szerintem az egész társulat nagyon jó, bár én inkább a "régieket" kedvelem. Megőrülök attól, hogy most mindenféle tehetségkutatóból szedik össze a szereplőket a Színmű helyett. :(


Kedvenceim: Peller Anna, Nádasi Verocska, Janza Kata, Polyák Lilla, Szabó P. Szilveszter, Dolhai Attila, Kerényi Miklós Máté, Földes Tamás, Németh Attila...

2015. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
En is nagy rajongója vagyok nalam a best Szabo P szilveszter, Janza Kata, Dolhai Attila..mindenki tiszteletre meltones ügyes tudnam irni az egesz társulatot de nalam ez a trió viszi a pálmát :) voltam a szinhazba miss Saigon es Elisabeth előadáson a többit csak felvetelen lattam de tervezem a további előadásokat :)
2015. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos eddig csak egyszer voltam, de az is meghatározó volt :)

Szabó P. Szilvesztert imádom, meg Janza Katát :)

2015. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak párszor voltam még (MÉG!!!) de bárcsak ott tölthetném az összes napomat:D Mindent megnézek TVben és neten ami velük kapcsolatos, oda vagyok az EGÉSZ társulatért, már pici korom óta kedvelem őket. A legeslegnagyobb kedvencem Kerényi Miklós Máté<33333 16/L
2015. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdés hogy voltam-e már.Kedvenc színházam.Sok kedvencem van,de az első helyen Dolhai Attila és Vágó Zsuzsi áll. 2.helyen pedig Szabó P. Szilveszter,Janza Kata és MÁZS
2016. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az Operettszínházat!

Kedvenceim:

Fiúk:

Veréb Tamás

Barkóczy Sándor

Kerényi Miklós Máté

Gömöri András Máté

Dolhai Attila

Szabó P. Szilveszter

Horváth Dániel



Lányok:

Vágó Zsuzsi

Vágó Bernadett

Jenes Kitti

Simon Panna

Peller Anna

Janza Kata

2016. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eggyértelműen Szabó P. Szilveszter a kedvencem :D <3

De nagyon szeretem még Dolhai Attilát,MÁZS-t,Veréb Tomit,Vágó Zsuzsit...stb :D

2017. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szabó P Szilveszter, és Nádasi Veronika a kedvenceim :)

de Janza Kata is zseniálisan tud előadni

2018. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!