Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Ki a kedvencetek az Opi társulatából? Voltatok már a Budapesti operettszínházban?

:)

2015. aug. 5. 14:15  Privát üzenet  

A válaszok

Én már voltam néhányszor :D

Igazából mindenkit szeretek, de ha igazán kedvencet kéne választani, akkor Szendy Szilvi, Földes Tamás, Oszvald Marika, Faragó András, Kerényi Miklós Máté. Az ő darabjaikat nézem legszívesebben :D

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2015. aug. 6. 08:47 Privát üzenet
Nekem is szimpatikus szinte az egész társulat, de akiket ki tudok emelni kedvenceim közül; Kékkovács Mara, Polyák Lilla, Szendy Szilvi, Vágó Zsuzsi, Szabó P. Szilveszter, Kerényi Miklós Máté, Csere Laci...:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/10Időpont 2015. aug. 7. 15:19 Privát üzenet

Én folyamatosan ott vagyok, imádom.

Nehéz lenne egy embert kiemelni, mert szerintem az egész társulat nagyon jó, bár én inkább a "régieket" kedvelem. Megőrülök attól, hogy most mindenféle tehetségkutatóból szedik össze a szereplőket a Színmű helyett. :(

Kedvenceim: Peller Anna, Nádasi Verocska, Janza Kata, Polyák Lilla, Szabó P. Szilveszter, Dolhai Attila, Kerényi Miklós Máté, Földes Tamás, Németh Attila...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2015. aug. 20. 13:28 Privát üzenet
En is nagy rajongója vagyok nalam a best Szabo P szilveszter, Janza Kata, Dolhai Attila..mindenki tiszteletre meltones ügyes tudnam irni az egesz társulatot de nalam ez a trió viszi a pálmát :) voltam a szinhazba miss Saigon es Elisabeth előadáson a többit csak felvetelen lattam de tervezem a további előadásokat :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2015. szept. 10. 20:06 Privát üzenet

Sajnos eddig csak egyszer voltam, de az is meghatározó volt :)

Szabó P. Szilvesztert imádom, meg Janza Katát :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2015. szept. 17. 07:27 Privát üzenet
Sajnos csak párszor voltam még (MÉG!!!) de bárcsak ott tölthetném az összes napomat:D Mindent megnézek TVben és neten ami velük kapcsolatos, oda vagyok az EGÉSZ társulatért, már pici korom óta kedvelem őket. A legeslegnagyobb kedvencem Kerényi Miklós Máté<33333 16/L

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2015. nov. 1. 17:54 Privát üzenet
Nem kérdés hogy voltam-e már.Kedvenc színházam.Sok kedvencem van,de az első helyen Dolhai Attila és Vágó Zsuzsi áll. 2.helyen pedig Szabó P. Szilveszter,Janza Kata és MÁZS

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2016. jan. 20. 20:26 Privát üzenet

Imádom az Operettszínházat!

Kedvenceim:

Fiúk:

Veréb Tamás

Barkóczy Sándor

Kerényi Miklós Máté

Gömöri András Máté

Dolhai Attila

Szabó P. Szilveszter

Horváth Dániel

Lányok:

Vágó Zsuzsi

Vágó Bernadett

Jenes Kitti

Simon Panna

Peller Anna

Janza Kata

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2016. jan. 31. 14:32 Privát üzenet

Nekem eggyértelműen Szabó P. Szilveszter a kedvencem :D <3

De nagyon szeretem még Dolhai Attilát,MÁZS-t,Veréb Tomit,Vágó Zsuzsit...stb :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2017. aug. 6. 15:46 Privát üzenet

Szabó P Szilveszter, és Nádasi Veronika a kedvenceim :)

de Janza Kata is zseniálisan tud előadni

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. szept. 7. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véleményetek szerint az Operettszínházban valamikor visszahozzák a színpadra a Rebecca-A Manderley-ház asszonya című musicalt?
A Budapesti Operettszínházban látta valaki az Isten pénze című előadást? Hány órás műsor?
A Budapesti Operettszínházban létezik olyan hogy csoportos jegy?
Mennyibe kerül Pesten az operettszínházban egy jegy kb?
Az operettszinhazban miért olcsóbb a 3. Sor első két széke? Lehet onnan látni? Van előtte valami vagy miért?
Ki járt már az Operettszínházban legyen szíves megmondani, hogy honnét jó a rálátás a színpadra? Emelet oldalülés jobb elsősorba kaptam jegyeket illetve Erkély oldalülés bal elsősor?!

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!