Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a skullcandy...

Mi a véleményetek a skullcandy JIB fülhallgatókról?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyet venni? Mennyire tartós? Milyen az ár-érték aránya? Jó a hangminősége?

2015. aug. 6. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Helo!


Szemelyes velemenyem szeirnt nem erdemes. En fejhallgato parti vagyok. Deez az en velemenyem.


Nem valami tartos - ennyi penzert ne is vard. Megveszed, valamennyire jobb, mint a lekinaizott bedugosok, de ne varj töle semmi nagyon jot szerintem es akkor nem csalodsz.

Ennyi penzert voltakepp olyan mint atöbbi a kategoriaban.

Egyebkent a tapasztalatom az hogy skullcandy teren csak közepe es felsökategoriasat vegyen az ember. Azok tartosak es jok. Nekem mar egy eve van Avitor fülesem, remek allapotban van, pazarul szol, pedig nem tokban tartom - söt -, es minden nap több orat hasznalom.

Ellenben haveromnak is volt egy szerenyebb - khmm - fejhallgatjoka askullcandytöl, hiaba volt 9000 forint oylan is volt, en csak "vacaknak" hivtam, meg is szivta vele.

Egyebkent ha mar fülbedugos, akkor en minimum ezt javasolnam: RHA MA450i

Erre mar mondanam azt hogy kitartana akar több mint egy evig is, es meg is erne azarat. Es jol is szol.

2015. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!