Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a skullcandy...

Mi a véleményetek a skullcandy fülhallgatókról? Azt hallottam hogy elég rosszul szólnak, mert inkább a kinézetre mennek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy elég rosszul szólnak, mert inkább a kinézetre mennek. Ez igaz?

2012. okt. 16. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez igaz ?


Nemigaz mert rosszul szólnak és amúgy rondák mind

2012. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem a kedvenc fülesem eddig egy skullcandy 50/50-es.


Pedig volt előtte pár:Sennheiser cx400, cx300, cx400II, skullcandy ink'd( na ez tényleg nem túl acélos), volt még egy jóféle sony agybadugósom(nem emlékszem típusára, de 10ezer felettbe került).


Minőségre, anyaghasználatra klasszisokkal jobb, mint amiket felsoroltam, hangzásra valahogy más, de nem feltétlen rosszabb.+ A skullcandy fülesei szigetelnek a legjobban.

2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!