Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Sziget Fesztiválon mikor...

A Sziget Fesztiválon mikor szoktak a fellépők soundcheck-elni? Vagy van valakinek más ötlete, hogy hol és mikor találkozhatok kedvenc énekeseimmel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha például Marina and the Diamonds háromnegyed hatkor lép színpadra augusztus 14-én (a Nagyszínpadon), akkor körülbelül mikor soundcheck-el?

Egyszer voltam még csak fesztiválon, akkor az este tízkor színpadra lépõ John Newman délben csinálta (VOLT). Gondolom, akkor Marina is olyan késõ délelõtt fog (nehogy zavarja a sátrakban még alvókat)?

Aztán ott van Ella Eyre, aki elõzō nap 20:15-kor énekel.

Fontos lenne, mert nagyon szeretnék velük találkozni, és egyelõre csak a soundcheckben látom az esélyt.



2015. aug. 9. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy érted a "találkozást"? Ha csak látni szeretnéd őket, azt meg tudod tenni a koncerten is, illetve a hangolásnál természetesen, de azt meg senki se fogja tudni megmondani neked, hogy mikor csinálják. Személyesen találkozni, szemtől szemben lenni vele, esetleg beszélgetni biztosan nem fogsz tudni, ezeket a sztárokat azért ennél jobban "őrzik", nem igazán fognak kijönni sétálgatni meg beszélgetni...


Plusz egy megjegyzés: "nehogy zavarja a sátrakban még alvókat" - senki sem foglalkozik a sátrakban még alvókkal, éjjel-nappal bömböl valami zene.

2015. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!