Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van kifejező szó az én zenei...

Van kifejező szó az én zenei stílusomra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én nem mondom magamnak nagy rockernek, de nekem főleg az ilyen úttörő hard rock/heavy metal zenék jönnek mint pl.:

The Beatles (Helter Skelter)

Jimi Hendrix (Voodoo Child)

Creedence Clearwater Revival (Fortunate Son)

Black Sabbath (Iron Man)

Aerosmith (Dream On)

The Who (Baba O'Riley)

Led Zeppelin (Whole Lotta Love)


meg szeretem az ACDC-t és a Guns n Roses-t (meg kicsit a Metallica-t) de ezen kívül semmi..... erre van név?



2015. aug. 11. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
És én hülye, kihagytam a Deep Purple-t (Smoke on the Water) :D
2015. aug. 11. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ezt a pár számot hallgatod tőlük?:D Ejnye...Amúgy amit leírtál rock, hard rock, heavy metal. Nincs egy szó rá. Rocker lehetnél, ha több számukat is hallgatnád, de akár így is mondhatjuk azt:) Egy lightosabb rocker..vagy még kezdő rocker:D
2015. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak ezeket a számukat hallgatom, az összeset ezeket csak példaként írtam! :) hülye lennék ha csak egyért lennék oda :D
2015. aug. 11. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én is így gondoltam:D Akkor viszont rocker vagy, akármit gondolsz;)
2015. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mivel nem csak egy stílus után érdeklődsz nem pont rocker vagy. Azt hozzá teszem aki épp rockernak valja magát annak az "életérzése" is az. Persze nem azt mondom hogyha nem érzed át magát a stílust akkor ne is hallgasd ezeket a számokat. Csak ahhoz hogy valaki ki mondja azt hogy "igen én rocker vagyok" ő ugy is néz a világra. Vissza térve arra hogy neked mi lehet a stílusod az meg egyezik az enyémmel..... Alternatív. Hiszen nem csak egy stílust hallgatsz hanem többet . Én pl leginkább metalcore-t hallgatok de egyaránt hallgatok nu metal-t hardrock-ot post-harcore-t és még rengeteg stílust. De ha én azt mondanám hogy én metál vagyok akkor az nem lenne igaz mert nem úgy élek de attól függetlenül ez marad a kedvenc stílusom :)
2015. aug. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!