Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leírnátok a kedvenc számotokat...

Leírnátok a kedvenc számotokat a köv. Együttesektől?

Figyelt kérdés
System Of A Down, Nirvana, Foo Fighters, Junkies

2015. aug. 11. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

System - Toxicity

Junkies - Mindenem a tiéd, de az első két lemezükről gyakorlatilag bármit lehetne választani.


A másik kettőd nem hallgatom, de ha a Nirvanát bírod, tegyél egy kísérletet az Alice in chains-szel is. Mondjuk Them Bones, Hollow, Lab monkey, ilyesmik, ha csak számokra vagy kíváncsi, de nyugodtan hallgass inkább teljes albumokat, úgy más a kontextus.

2015. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

1#

Te valami b* zi vagy?

2015. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

SoAD-Nem hallgatom.

Nirvana-Lithium vagy a Breed

Foo Fighters-Something from Nothing, Pretender

Junkies-Nem hallgatom.

2015. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nirvana-Very ape, Old age, Love buzz, Verse Chorus Verse

Foo Fighters-Something from nothing

2015. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 htibi58 válasza:

A Foo Figters-től a teljes Sonic Highways CD nagyon jó.

Érdemes megnézni a 8 részes filmet arról, ahogyan a dalokat felvették a különböző stúdiókban.

A legutóbbi Foo Fighters EP-ről (Saint Cecilia) az Iron Rooster is egy brilliáns dal.

2016. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BANDI21 válasza:

Nirvana:You know you right, Drain you, Pennyroyal tea (tudom hogy egyet kérték de mindegyik nagyon jó :DD

Foo Fighters:Pretender

SOAD: Toxycity (valszeg elírtam nem nagyon szoktam hallgatni)

2016. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

SOAD - Chop Suey, BYOB, Sugar, Prison Song.



Többit nem hallgatom.

2018. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hallgasd inkább Led Zeppelin-t, Deep Purple- t, Aerosmith-t, és Guns n Rosest, ezek igazán jó zenéket csinálnak, és szívből csinálják.


Nirvánát én sem szeretem, sztem mindegyik zenéje ugyanolyan, a riffjei buták, és egyszerűek...

Nem az egyszerű riffekkel van baj, mert a fent említett együtteseknek is van egyszerű dallamai, de szerintem nem ugyanaz a szint.

Az előző együttesek elég ismerték, és jók is, ha szereted a rock zenét, akkor ezek biztosan tetszeni fognak neked, az ACDC és pl. a ZZTop is ide tartozik.

A Nirvána leginkább azt a különleges érzést, azt a feelinget adja át a zenéivel, és nem a tehetséget.

Ezek az együttesek akiket írtam szintén adnak át megfogalmazhatatlan érzéseket, érzelmeket, de ennek ellenére kifinomult, igen magas művészi szinten.

A szólók, a riffek, maga az éneklés...

Ha ilyen hipnotikus, vagy alternatív zenét kéne ajánlanom, akkor már inkább Pink Floyd-ot emelném ki.

A zenéjükben nagyon mély érzelmek vannak, a szólók meg egyenesen mesteriek, szinte hibátlanok!


De ajánlanám, hogy szemezgessenek az emberek a magyarock közül is, mint pl. a P.mobil, Deák Bill, Radics Béla és a Tűzkerék, Charlie, Mini, és még sorolhatnám, de szerintem ők a legnagyobbak.

2019. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Foo Fighters: everlong
2020. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!