Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt már Tankcsapda-Urai...

Ki volt már Tankcsapda-Urai vagyunk a turnénak koncerten, falunapon? Régi számokat is játszottak? Pontosan mit játszottak, mikor te voltál?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
baratnom volt, regi szamokat is jatszottak, mint pl. Ez az a haz, Mennyorszag tourist, Orokke tart, Rock a nevem
2015. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam Campuson, természetesen voltak régi számok is. A nyitódal a Legjobb Méreg volt. De voltak ilyenek is hogy Johnny a Mocsokban, Menyország Tourist, Jönnek a Férgek, Egyszerű dal, stb. Vegyesen voltak a dalok.
2015. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

East Festen voltam a koncertjükön legutóbb.

Az új albumról amit játszottak:

A zene betemet

Semmi pánik

Egyedül a világ ellen

Vörös rúzs (ez nem 100 %, de úgy emlékszem, hogy eljátszották)

Köpök rátok!

Lélekhangokból

Sállállállá


A régiek közül pedig:

A legjobb méreg

Gyűrd össze a lepedőt! (szintén nem vagyok benne biztos)

Jönnek a férgek

Legyen köztünk híd!

A Rock'n Roll rugója

Bárány

Rio

Ez az a ház

Adjon az ég!

Rock a nevem


A Connektorról azt hiszem játszották még egy harmadik dalt is, de már nem tudnám megmondani, hogy melyiket. Ezt leszámítva szerintem mindegyik dalra sikerült visszaemlékeznem. A Minden jót!-ról és a Rockmaffiáról sajnos egy dal se hangzott el, pedig nagyon örültem volna neki, nagyon bírom azokat az albumokat is.

Ja és igen, jól látja mindenki: ezen a koncerten nem volt Mennyország Tourist. Valószínűleg a megkésett kezdés miatt nem fért már bele ez a dal végére, ugyanis rögtön utánuk jött a Depresszió koncert és át kellett adni a színpadot.

2015. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!