Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, hogy 16 évesen a klasszik...

Lollidoves kérdése:

Gáz, hogy 16 évesen a klasszikus zenéket szeretem?

Figyelt kérdés

Senkit nem ismerek akivel ilyeneket tudnék hallgatni meg ha valahol mondom ilyen szeretek tökre kinéznek. Nem vagyok ilyen maradi, divatosan öltözök meg minden de imádom pl a I. Divertimentot is. Csomószor beállítom ezt is és végtelenítve fut. meg persze sok mást is csak most ezt hallgatom :)


16 L


2015. aug. 17. 06:19
 1/7 anonim válasza:

Én meg 22 éves vagyok,és néhány operazenét szívesen hallgatok,ami pörgősebb :D Nem gáz szerintem.


22/f

2015. aug. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is a pörgőseket!! ezt nemrég találtam azért hallgatom most sokat. Lüktető, tökre bele tudom élni magam :) keresd meg I. Divertimento rokatánc
2015. aug. 17. 06:35
 3/7 anonim válasza:
Miért lenne gáz ez művelődést jelent :) Pláne aki zenét tanul azoknak kötelező is Classic zenét tanulnia mert oda aztán agy és kézügyesség kell! :)
2015. aug. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem én is szeretem őket 15/f
2015. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz a zenei ízlés?

Az, hogy nem mész a tömeggel, akik sokszor csak azért hallgatnak egy adott zenei stílust, mert épp az a menő, az pont, hogy nem gáz.

2015. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a gáz, hogy a többi kortársad nem, hogy nem szereti, de lenézi a KOMOLYZENÉT, ami NEM egy stílus amúgy, hanem olyan, mintha azt mondanád, hogy van a mai Oravecz Nóra és vannak a régi romantikus nagyregények.
2015. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a komolyzene olyan mint a levegő.
2015. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!