Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire megbízhatóak vagy...

Mennyire megbízhatóak vagy egyáltalán érdemes e megvenni tanuló gitárnak ezek közül a márkák közül akármelyiket is?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]

[link]


A keret maximum 24ezerig nyúlhat sajnos, ha esetleg szerintetek ezek nem megfelelő minőségűek és hamar elhaláloznak, akkor ajánlanátok ti?

A válaszokat előre is köszönöm :).



2015. aug. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
24 ezerért semmilyen gitárt ne vegyél, mert az biztos szar. Bocs, de ez van. Az SX gitárok 30-40 között vannak és azok már jók, legalábbis annyira jók, hogy meg tudj tanulni gitározni, de egyik haverom még koncerten is kitűnően használta.
2015. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de nincs 30-40 ezrem most és egy ideig nem is lesz valószinüleg.
2015. aug. 12. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor inkább gyűjtsél még. Nem sok értelmét látom annak, hogy veszel egyet 20k körül, majd nagyon rövid időn belül rájössz, hogy a vásárolt gitár borzasztó gagyi és nagyon nehéz rajta a játék. És ilyenkor az embernek elmegy a kedve az egésztől...
2015. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2015. aug. 12. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus gitárból lehet már viszonylag olcsón is jó minőségűt kapni. A felsoroltak közül a Martinez tetszik: a fogólap és a húrláb nem ócska, feketére festett fából van, hanem rózsafából, és a fenyő tető és a nikkel bundok is ritkák ezen az áron. De azért nem ártana kipróbálni.
2015. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is személy szerint a Martinezt vásárolnám meg, de még lehet elgondolkodom azon h gyűjtök picit vagy nem tudom mert annyira elkedvetlenített hogy ennyi pénzért csak ócskát lehet kapni .. :(
2015. aug. 13. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!