Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Katy Perry...

Melyik a kedvenc Katy Perry számotok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 14:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
firework, bár nem képvisel nagy tehetséget és nem is olyan jó énekes. Majdnem azt mondtam, h egyik száma se kedvenc mert nincs semmi mondanivalója, de a firework talán az amit elfogadhatónak tartok.
2015. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hot n cold, meg az Unconditionally a legjobbak
2015. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
kultúrember nem hallgat ilyet.
2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért ne hallgatna? Nekem amúgy a Hot n cold, a Teenage dream, a Love me és a Legendary lovers
2015. aug. 17. 15:31
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

3, ezt nem értem, mért ne hallgatna?? Mit hallgasson, Mozartot, Bach-ot? Az oké, hogy kultúrember nem hallgat Mr. Bustát, de na....


Nekem a Roar és az Unconditionally. Régebben a Teenage Dream, de most már idegesítő. :D

2015. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem Katy Perry-t, és akkor a Teenage dream meg a The one that got away volt a kedvencem:)
2015. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

"Mit hallgasson, Mozartot, Bach-ot?"


például, de azért van különbség egy tömegtucatpopsztár és a legmagasabb európai kultúra között is, nem kell ilyen csőlátónak lenni.

2015. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tényleg akkora "Kultúrember" lennél, nem tettél volna ilyen kijelentést, mert tudnád, hogy nem igaz. Én például ismerek diplomás embert, középiskolai magyartanárt, aki electro-t hallgat. Szóval a zenehallgatás nem műveltség, hanem ízlés kérdése.
2015. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

"Én például ismerek diplomás embert, középiskolai magyartanárt, aki electro-t hallgat."

igen, az oktatási rendszer leépüléséről és arról, hogy az emberek ugyan az iskolában megkapják az alapvető irodalmi oktatást, az alapvető zeneműveltséget egyáltalán nem, külön is beszélhetnénk. ha egy magyar tanár arról beszélne az óráján, hogy Coelho és Oravecz mennyire nagyszerű írók, elég hamar felháborodna mindenki. valamiért a zeneművészethez máshogy állnak hozzá.


"Szóval a zenehallgatás nem műveltség, hanem ízlés kérdése."

az ízlés műveltség és kulturális háttér kérdése.

2015. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a magyartanárom igenis művelt, értelmes ember, nem értem a problémádat, te nagyész...
2015. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!