Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért érdemes elküldeni a...

Miért érdemes elküldeni a zenénket egy nagyobb csatornának, hogy megossza?

Figyelt kérdés
Sok csatorna van YTn, amik azzal foglalkoznak, hogy mások zenéit rakják fel, amiket elküldenek nekik. Miért jó ez? Kezdőknek érdemes eklüldeni nekik a zenéjüket?

2015. aug. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkozz még rajta és rá fogsz jönni.
2015. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A profitot ők kapják, nem én. Csak ha rákeresnek az eredeti csatornára.
2015. aug. 21. 14:32
 3/4 sylvain válasza:
Nem kell mindig a profitra gondolni. Ha nagyobb csatornára küldi, akkor többen le tudják tölteni. Ha te felteszed a személyes oldaladra, hányan töltik majd le? Sokan azért osztanak meg zenét, hogy mások is ingyen hozzájussanak. Nem gondolnak arra, hogy pénzt keressenek, emberszeretetből teszik.
2015. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Csak mivel én csak beateket csinálok, attól félek, hogy majd felhasználják mint sajátot ahogyan ezt sokan teszik. Amúgy semmi gondom a zene megosztásával, én szerintem is fontos és jó.
2015. aug. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!