Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sürgős, Szerintetek melyik...

Sürgős, Szerintetek melyik lenne jobb döntés?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Hozzáteszem első gitárom lesz majd!

Köszönöm a válaszokat előre is :).



2015. aug. 22. 06:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nyugalom emberek, nincs értelme a vitának :).
2015. aug. 26. 03:03
 12/19 A kérdező kommentje:

Csak sajnos segítséget nem kaptam hogy akkor kezdésnek mit milyet vegyek, ha nincs 50 ezrem se 100 ezrem, ami belefér egy nagyon max 25 rongyos keretbe ez a plafon :/

nem tudok gyűjteni több pénzt, mert egy betegség miatt abba kellett hagynom a diák melót igy is ez a pénz is összekapargatott pénz :/ szóval örülnék valami tanácsnak.

köszönöm előre is:).

2015. aug. 26. 03:11
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi az vagyok akit le értelmifogyatékozott ez a szihopata aki elöszö rámszált. Vagy veszel 30 rongyért egy gitárt és vigyázol rá vagy kilesed mikor van akció
2015. aug. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom, felejtsd el ezt az akciós barmot, gitárt nem a Tesco szórólapból veszünk...

Használt piacon lenne érdemes nézelődni, ennyi pénzért inkább klasszikust keresni, pl Hora vagy hasonló márkában.

2015. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

"Bocsi az vagyok akit le értelmifogyatékozott ez a szihopata aki elöszö rámszált. Vagy veszel 30 rongyért egy gitárt és vigyázol rá vagy kilesed mikor van akció"


Ez valami retardált? "szihopata"... jézus, nem csak a gitárokhoz nem értesz, de még nyelvtanban sem remekelsz. De milyen akciókról beszélsz ember? Mit gondolsz, hogy majd 2 ezer forintokat leakcióznak egy termékről és akkor már hú de megéri megvenni? Meg ahogy az előző írta, nem Tescoban kell gitárt nézni. GSFanatic.hu <-- itt rengeteg használt hangszer van kérdező, itt érdemes nézelődni.

2015. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%
Dögölj meg mot már azt mondom semmit nem ártottam neked mégis támadsz. Iszonyat gonosz vagy.
2015. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Én a 15-ös válaszoló vagyok. Az előzőeket nem én írtam. De bocsánat, igen, gonosz vagyok, de butaságokat írsz és hibásan.
2015. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13%
Bocs összekevertelek.
2015. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%
Azért megmutatkozik az intelligencia is, nem véletlen...
2015. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!