Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb? A kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? A kapcsolat, vagy a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Érveket is mondjatok hogy szerinted miért jobb az egyik mint a másik :)

Kérlek korod és nemed is mellékeld :)



2015. aug. 17. 23:38
1 2
 1/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
66%
Attól függ mi a célod. Családnak az egyik, kefélni a másik.
2015. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Ha holnap rámírsz tartok előadást... Ma b@zsok rá... Fáradt vagyok..

-egyzsolt

2015. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 aladar12 ***** válasza:
92%

a kapcsolat szerintem jobb, mert ott azért adtok egymásnak lelki támaszt, mert jobban meg tudtok nyílni, nagyobb az intimitás.


20/f

2015. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolat. A szex úgy az igazi, ha szerelmes is vagy abba akivel csinálod

20l

2015. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Barátság extrákkal sokkal jobb :) Tovább fennmarad az egymás iránti érdeklődés és tisztelet, kevesebb a konfliktus és sokkal jobban érezzük magunkat együtt, nincs az a feszélyeztető eröltetett megfelelni akarás... Legalábbis tapasztalataim szeirint :) 27/F
2015. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem érzelemmentes szexről beszélek :) 27/F
2015. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Igazából mi a különbség? Mert írja a 27F itt, hogy megmarad a tisztelet, érdeklődést és társai. Kapcsolat mibe nkevesebb? Ott érzelmekkel teli szeretkezés van, míg egy érzelemmentes kapcsolatban csak nyers dugás. :) Egyébként barátság extrákkal kapcsolatban is lehet veszekedés, mint minden emberi kapcsolatban. Szóval kapcsolatra szavazok.
2015. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem kevesebb a kapcsolat sőt én is azt tartom előnyösebbnek! Csak sajnos kevesen alkalmasak ma már egy normális kapcsolatra... Az emberek ritkán tudják önmagat adni egy kapcsolat elején és ezt a látszatot sokáig megtartani. A másik pedig amikor egy kapcsolatban az idők során a korral az ember is változik lehet pozitív vagy negatív irány mindegy, de a partner nehezebben viseli a változást mivel nem így ismert meg, nem ebbe szeretett bele... Inkább egy barátság extrákkal 5évig mint 5kapcsolat ennyi idő alatt... 27/F
2015. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nos, nem kötözködni szeretnék, de egy szexkapcsolatban nem változik az idők során az ember? Mondjuk, ha 4-5 éve tart, ahogy írod. Nem ugyanolyan rossz szétválni ennyi év után, ha egyszer csak beint a másik, mert talált új partnert? Szerintem ugyanúgy fájna neked, mintha egy párkapcsolatban lennél, ha csak nem jobban is akár.
2015. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Az egyedüllétnél szerintem bármelyik jobb...
2015. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!