Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor ez hogy van?...

Most akkor ez hogy van? Valóban nem engednek be 18 év alattiakat a budapesti Violetta live koncertre felnőtt kísérő nélkül?

Figyelt kérdés

Már mindenfélét olvastam ezzel kapcsolatban, de azért az mégiscsak furcsa lenne, ha a bejáratnál kitalálnák, hogy nem mehetek be.

A biztos válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. aug. 26. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A szabályzat szerint tilos, de olyan sok kiskorú lesz egyedül, szerintem lesz*rják a szabályzatot.
2015. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tv-ben láttam egy interjút, ahol az egyik szervező az Arénában azt mondta, hogy a korhatár 14 év. Tehát ha elmúltál 14 éves, akkor tök egyedül is bemehetsz, de szerintem nem fognak mindenkit ellenőriztetni, mert túl sok időbe telne. Egyszer voltam Selena Gomez koncerten és ott is ugyanez volt a helyzet, és bár épp csak 14 voltam, nem kértek semmilyen igazolványt. Nyugi, ha látják rajtad, hogy vagy elég érett, hogy egyedül menj be, akkor szerintem beengednek, főleg, hogy megvetted a jegyet.
2015. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 14 év alattiakat nem engednek be! ÉS érdekli őket a szabálzat mert voltak az aréna előtt többen is 14 év alatt (egyedül) és nem engedték be őket!!!
2015. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző író nem engednek be akkor sem 14 év alatt ha megvetted a jegyet!!
2015. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na bemehettél??
2015. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bemehettél????
2015. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bemehettél?
2015. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!