Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szeretitek a Beerseewalk-ot?

Ti szeretitek a Beerseewalk-ot?

Figyelt kérdés
Tudom sokan mondják mr.bustára hogy ilyen meg olyan, de a BSWvel is ez a helyzet az emberek szemében? Én nagyon szeretem őket.

2015. szept. 5. 22:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Végre! Köszönöm! Ne legyen félreértés tiszteletben tartom az emberek veleményét de idáig a kedves utolsó az egyetlen aki hasonló hullámhosszon van velem!
2015. szept. 7. 06:18
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

a beerseewalk az egyik legjobb hazai rapbanda! Mondjon bárki olyat aki 10 éve ugyanazt a minőséget nyomja..gondolkozni kell rajta,bizony. Essemm lesüllyedt,Busta lesüllyedt,az egész Garázs szinte(tisztelet a kivételnek).Deniz pl sosem volt jó.Aki maradt a BSW,Funktasztikus, Mikee Mykanic,Killakikitt..most ennyi van eszemben.

Nézzük pl hogy miről szól az egész AK26..Szegények,gazdagok,fegyverek,nők,pénz,tisztelet.

Busta: Dettó + a "csicska gyerekek" oltása

Essemm: régen borzasztóan szerettem de nincs semmi eredeti már benne..

Ehhez a Bsw: találsz olyat ami a szegényekről szól,lásd Pénzes.Találsz vicceset,lazulósat: A ti gondotok.Találsz szakítósat: Őszintébe,Leléptem.Találsz olyat ami motivál: Bírd ki,Dezsavű.Találsz olyat amin elgondolkozol:Prosztó,Szereppek Találsz oltást: P*csa,Gerinctelen..Találsz olyat ami az utcáról szól: Utcaszagú.Találsz olyat amin megnyugszol: Semmi gond.Találsz olyat amin ellazulsz: Stégre teszlek.

Annyira előre néztek hogy közben elfelejtitek hogy ők nem csak egy félét nyomnak hanem 100féle szöveget hogy mindig találj olyat ami kedvedre való. De ha nektek a retetete kell hát hallgassátok.Csak akkor kéretik nem le sz*rozni azokat akik igenis csinálják és odateszik magukat!

Köszönöm hogy kiélhettem magam.Egyetlenegy választ sem kérek,sem privát üzenetet.Csupán a véleményemet mondtam el,amivel nem kötelező egyetérteni.

17/L !

2015. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
BSW, GRG, RTM a nyerő! Akik azt mondják, hogy szar, azoknak mutatom a fuckot!
2015. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az utolsó gondolom valami 40 kilós kis ecset:D

de az előtte válaszolónak van valami igaza, én speciel nem bírom a bsw-t, de azért a bukta ágytál és a mai essemmnél magasabb szintet hoznak

2015. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek őszintén! :) *-*
2015. szept. 9. 21:23
 16/18 frank1997ize ***** válasza:

Ha magyar rappet akarsz hallgatni Ezeket a Kiadókat ajánlom:

BlooseBroavaz,ScarcityBP,Kriminal,Wacuumairs.Na ezeknek az előadói az igazi rapperek.Ezek közül egy rapper két sorral odabassza az egész rtm-et meg a garázst.Ők az Igazi Underground MC-k(Jó a DSP megy a Viván de realebbek mint bárki a garázsból meg az rtmből)nem pedig divat majmok mint akik mostanában fel vannak szopva.

2015. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én kedvelem őket
2020. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon régi kérdés, de a mai BSW egy hányadék. ESSEMM szerintem ugyanaz maradt, csak stílust váltott, most már kevesebb old school rappet nyomat.
2021. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!