Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Áruljátok már el, mi a jó a...

Áruljátok már el, mi a jó a death metálban?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, mi az ami élvezhető benne... dallam? zeneiség? különös hangulat ? Szellemiség? Költői dalszövegek? :)
2015. szept. 8. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
ugyan az mint a többi fajta zenében kb
2015. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:
80%

Mi a jó a rapben?! Mi a jó a Popban?!xD Most ha belegondolsz, miért tetszik neked a kedvenc számod? Na, akkor eléggé nagy az esély hogy valakinek pont ugyan az az indok miatt tetszik egy másik. A fent soroltak közül az összes. Sőt, sokkal több van pár death metal bandának a szövegében, mint a mai nagy zenékben.(amit általában meghallhatsz az utcán valakinek a telóján)


Miről szól a legtöbb mai nagy pop és rap? "én vagyok a legjobb baszógép meg rázd a segged bébi". Miről szól rengeted death metal? Anarchia, vallások, lelki csalódások, érzelmek, a világ helyzete, stb....

2015. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Pont ezért kérdeztem, mert olyantól szeretném hallani aki szereti és nem kell elkezdenem szövegeket fordítani : )


Szóval egy életérzés? ( mint pl a rapben is, hogy a seggrázás a világ legkafább dolga : ) )


De ha az akkor mit mondd? Az élet sötét oldaláról szól?

2015. szept. 9. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Az élet biztos nem arról szól mnt a death metal.
2015. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!