Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ajánlana egy JÓ minőség...

Valaki ajánlana egy JÓ minőségű fej/fülhallgatót? Nem gamer érdekel, csak is zene. Ismerősömnek vam iphone-es az elég szépen szólt.4-5000ft-nál többet nem adnék érte.

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 23:12
 1/6 anonim válasza:

jó minőségű fülhallgató nem létezik, mert mind szar

fejhallgatót pedig nem veszünk húszezer forint alatt


akg, vagy sennheiser, beyerdinamic, ezekkel nem lőhetsz mellé

2015. szept. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Barátom ezt rendeltem 4000ft-ért, tökéletesen tiszta, hangos, és minőségi. Egyetlen hátránya, hogy USB-s a kimenete

2015. szept. 10. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:
de örülök, hogy mindenki vesz 20k-ért fejest, mert ez van neki mondva, hogy alatta nincs minőségi. Haverom 8000ft-ért vett jack dugósat tökéletesen szól neki az is. Nem értem miért kell mindenkit félreinformálni
2015. szept. 10. 17:56
 4/6 anonim válasza:

hát igen öcsisajt, vehetsz jó hangzású és designos fej/fülhallgatót, de meglátod hogy 0,5-1 év múlva az egyik fele tönkre megy. Kb 1,5-2 év használat után dobhatod a kukába az egészet. És mindezt úgy, hogy nem ejted le, nem vered le, még csak meg sem karcolod. Ami pedig elég nehéz. Egy olyan füles, aminek jó a hangzása, designos és bírja jó sokáig plusz a mikrofon is előny, azok tényleg 20k körül kezdődnek.


Persze nálad haver azt is el tudom képzelni, hogy azért hiszed azt olyan nagyon jó hangzásnak, mert még nem tapasztaltad meg IGAZÁN, hogy mi az a hang.

2015. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindezt tapasztalatból írom. Volt 2 fejesem és 3 fülesem, 5-10k-sok, mind így járt. Pedig azért vigyáztam rájuk. Szimplán napi 5 órát használtam őket. Aztán vettem egy Gamer fülest 20k-ért, zene tökéletesen szól rajta, és semmi baja nincs.
2015. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az régóta megvan már? Értékelem az öszinteséged de nekem ez a pár ezer forintos fejes megteszi, aztán ha több pénzem lesz veszek jobbat.
2015. nov. 2. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!