Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a szintetizátor...

Mi a különbség a szintetizátor és a keyboard között? Melyek a legjobb márkák?

Figyelt kérdés
Megszeretnék tanulni zongorázni, és nem tudom mi a két hangszer közti különbség.(Melyiknek mi az elõnye/hátránya?) Rendes zongorát nem tudok venni, mert túl kicsi a hely a szobámban..ezért kéne ezek közül válasszak.

2015. szept. 19. 18:27
 1/5 anonim válasza:
A keyboard az a billentyűzet,nekem szintetizátorom van, legjobb márka a yamaha szerintem és talán az a legjobb ár/érték arányban, egyébként a szintetizátor az azért jobb mert nem csak klasszikus zongorázni lehet rajta hanem még az én típusomon pl. basszus gitározni... itt a link: [link]
2015. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keyboard néven általában a kíséröautómatikás

szintetizátorokat szokták emlegetni, ebböl van

a gyerekeknek valótól a több százezerig terjedö profi gépig

ezer féle.

A klasszikus szintetizátorba nincs autómata kíséret,

ezeket a hangszereket hangszin szerkesztésre, szinpadi, studiós munkákhoz használják inkább.

Kb. nagy vonalakba ennyi az egyik és a másik.

Azt hogy mit vegyél szerintem a pénztárcád fogja meghatározni kínálat van böven. Legjobb márkák? Nagy a konkurencia itt is mint Pl: a Mobil piacon azonos ár kategóriába Kb ugyan azt kapod, de izlés is erösen bele játszik, mert van akinek a Yamaha hangzása jön be és van akinek a Rolandé,mig megint másoknak inkább a Korg.

2015. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a színpadi zongora? Az is ugy néz ki mint egy szintetizátor...Az mitõl más?
2015. szept. 20. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

ide illesztek egy linket egy szinpadi zongora kép és

leírása el olvasod és kiderül mitöl nem szintetizátor

[link]

2015. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha :) Köszi szépen! :D
2015. szept. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!