Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Line6 GX külső hangkártya,...

Line6 GX külső hangkártya, milyen illesztőprogramot hiányol?

Figyelt kérdés
A kérdésben említett hangkártyám van, telepítettem a hozzá kapott PodFarm 2 programot a leírás szerint, a kis piros visszajelzőfény világít, de nem jön belőle jel a Podfarmba. A Vezérlőpult/Eszközöknél ha rámegyek, egy kis sárga hibajel van, és egy hibaüzenet arról, hogy nem található illesztőprogram.

2015. szept. 28. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a Line6 Monkey-t, az megmondja.
2015. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy milyen illesztőprogramot? Hát az illesztőprogramot... a drivert...
2015. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de milyen drivert? Van belőle pár fajta tudtommal.
2015. szept. 29. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Az operációs rendszeredhez tartozó legfrissebbet.

De mint már mondtam, ezért van a Monkey.

2015. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: Azt, ami az audio-interface-hez (külsőhangkártyához) tartozik... Nem tudom ezt miért olyan nehéz megérteni :D Általában minden cucchoz tartozik egy driver, pl. videókártya, alaplap, külsőhangkártyák, stb... ezekhez adnak egy CD-t, amin az illesztőprogram van, viszont netről egyszerűbb letölteni, mert CD-n nem biztos hogy a legfrissebb verzió van. De itt biztosan megtalálos ami neked kell: [link]
2015. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!