Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beatles rajongók! Hogyan...

Beatles rajongók! Hogyan dolgoztátok fel, P. McCartney "esetleges" halálát?

Figyelt kérdés

Ugye aki nem ismerné a törtébetet, annak dióhéjban : Paul McCartney a Beatles oszlopos tagja a pletykák szerint autóbalesetet szenvedett 1966-ban, de mivel lemezfelvétel közben voltak, így nem lehetett a nagyközönség elé tárni az esetet, mert elveszítik a szponzorokat és nem készűl lemez. A Beatles együttes, akkora hasznot hozott, mint egy gyár, tehát rengeteg pénzről volt szó. Így a manager a McCartney hasonmás győztesét tette helyébe a srácok tudtával.


Itt minden le van írva és a képről minden látszik a különbségek is [link]


Kérdés, annak idején milyen érzés volt, az hogy más ül a kedvencetek helyébe és a világ nem osztozik a fájdalomban. Elfogadtátok az új McCartneyt, aki szinte sikeresebb volt, mint az eredeti ? Mit gondoltok erről?



2015. okt. 1. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

A magasságra:


Nézz rá erre a képre. Az énekes valójában 10 cm-vel alacsonyabba a gitárosnál.


[link]



Voálá. Jó trükk, mi?

2016. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Még valami: én szeretem a beatlest is meg őt is. De ha a kedvenc zenészed ilyen könnyen helyettesíthető, akkor egész egyszerűen sz--r. Ezen gondolkodj már el. Szerinted miért okoz mindig éles vitákat, hogy ki áll be Freddie Mercury helyére?
2016. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy meg a magassághoz: a 70-esévek cipődivatja:


[link]

2016. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Beatles rajongó de érdekelnek a konteók és engedd meg, hogy felhívjam a figyelmed pár dologra.


A kérdésedben szerepel a [link] amiről valósznűleg nem tudod, hogy nem hírportál, hanem egy szórakoztató weboldal.

Mivel a cikk, amit linkeltél angolul van, felteszem, hogy el tudod olvasni mi van az oldal alján kiírva:


"World News Daily Report assumes all responsibility for the satirical nature of its articles and for the fictional nature of their content. All characters appearing in the articles in this website – even those based on real people – are entirely fictional and any resemblance between them and any person, living, dead or undead, is purely a miracle."


Azoknak, akik nem tudnak angolul a lényeg:

A weboldal tulajdonosai kijelentik, hogy a céljuk pusztán a szórakoztatás, a tartalom kitaláció és a cikkjeikben szereplő személyek és valós személyek közti bárminemű hasonlóság csak a véletlen eredménye.


Ezután már nem is meglepő, hogy a cikkben említett Ringo Starr interjú valójában nem történt meg, Ringo Starr nem állította, hogy Paul McCartney meghalt volna 1966-ban.

[link]


Sőt a riportban említett Hollywood Inquirer sem létezik.

Ami viszont valóságos, az a [link] megjelenő reklámokból származó bevétel...


Tudom, hogy a konteó jóval régebbi mint ez a kis kamu cikk és természetesen tiszteletben tartom ha valaki ebben akar hinni, mindenesetre akinek kedve van, vessen egy pillantást erre a képpárosításra és döntse el maga, hogy két különböző ember lát-e a képen vagy a fiatal és a megöregedett Paul McCartney-t.

[link]

2019. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert hülyeség.
2020. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
atyaég, de régi konteó ez :D miért emelted ki?
2020. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam, hogy aki már 2015-ben ezen a szinten űzi a paranoiás skizofréniát, az 2020-ban már különböző okokból nem fogja kiemelni ezt a kérdést.
2020. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már az hittem hogy igazából meghalt.
2020. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem halt meg szerintem. Nem lehetett volna találni olyan embert, aki ugyanúgy néz ki, ugyanúgy tud zenélni, ugyanolyan hangja van és úgy egyébként akkora zenei tehetség. Nekem ez a véleményem.
2020. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem új.De érdekes,annyi szent.
2021. jan. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!