Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már régóta gondolkodtam...

Jane81 kérdése:

Már régóta gondolkodtam rajta, hogy veszek egy akusztikus gitárt. Hol érdemes megvenni, és milyen fajtát. És hogy mennyit érdemes rááldozni, ha csak otthoni szórakozás céljából venném?

Figyelt kérdés
És ha csak otthon magamtól, esetleg netről tanulnám, azzal milyen erdeményt érnék el? Egyébként zenei oktatást már kaptam, mert 5 éve zongorázom, szóval ezzel nincs gond. Csak hogy tényleg Nektek mi a véleményetek, vagy tapasztalatotok erről a fajta tanulásról?

2015. okt. 9. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
elmész a hangszerüzletbe és veszel.mindegy milyet.lényeg h először megtanuld az alapokat. a neten jó oktatóvideók vannak,keress rá. sok sikert!
2015. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akusztikus gitár vásárlásnál nincs mit elrontani.. gyakorlatilag 2 nagy típusuk van, van a sima klasszikus gitár, amin általában nejlon húrok vannak, aztán van a country gitár, ami szintén akusztikus, de méretben nagyobb és fémhúrok vannak rajta. Kezdésnek klasszikus gitárt éri meg venni, hiszen a country-n talán a legnehezebb elkezdeni, mivel nehéz lefogni a húrokat.


Aztán tényleg mind1 milyet veszel, attól függ mennyit szánsz rá. Használtan tudsz venii 5000 Ft is de akár 30 000 is, te rajtad múlik. Igazából arra jó lesz még a legócskább is, hogy megtanuld az alapokat... aztán meg ha mégse tetszik a gitározás akkor nincs belőle nagy károd

2015. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). A használtban még nem is gondolkodtam, pedig jó ötlet. Köszi a biztatást!
2015. okt. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!