Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hányan vannak itt akik kimenné...

Hányan vannak itt akik kimennének egy "nulladik napos" Eminem koncertre a Szigeten?

Figyelt kérdés

Csak mert mindig szóba kerül a neve, aztán valahogy elfelejtődik. Gondolom ennek köze van ahhoz is, hogy olyan árat kérne a fellépésért, amit nem biztos, hogy ki tudnának neki fizetni.


A budapesti 50 Cent koncertre 13 lepedő volt a legolcsóbb jegy, és Fiddy azért nem áll egy rossz üzletember hírében, tehát tegyük fel, hogy erre is annyi lenne a jegy.


Hányan jönnétek? Csak kíváncsi vagyok, hogy valóban anyagi okok miatt nem jött ez még létre, vagy egyszerűen nincs rá igény.



2015. okt. 10. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem, és nem anyagi okokból (14 ezres black sabbath jegyem már megvan, saját zsebből). Az ismerőseim körében nem annyira népszerű már, de lehet hogy csak én mozgok fura körökben. 17l
2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
roppant kevés előadó kedvéért mennék el koncertre, pláne szigetes (13-14e) áron. ezekbe az előadókba eminem se tartozik bele
2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát akármennyibe kerül is, Eminemre tuti el fogok menni!!!

:-) (14/l)

2015. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eminem 4ever (ez szerintem mindent megmagyaráz :))
2015. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ott lennék. Ahogy nagyon sokan ott lennének... Viszont Eminem jóval nagyobb név, mint 50 Cent. Csupán saját koncertet ad, turné keretében, saját zenekarral. Ez nem fesztiválfellépés. És nem is a mi pénztárcánknak való. Több lenne a belépőjegy, mint 13 ezer, de ez nem lenne akadály. Azt is érdemes végiggondolni, hogy idén Williams koncerten teltház volt, emlékeim szerint ~76ezer nézővel. Eminem ennél jóval nagyobb közönségek előtt szerepel csak. Arról pedig nem is beszéltem, hogy mostanság nem is turnézott. Ha minden igaz most jelentette be, hogy év vége felé lesz pár koncertje. Nem, nem Európában.
2015. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!