Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz BTS (BangTan Boys)...

Lesz BTS (BangTan Boys) koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Valahol az olvastam hogy lesz,de valahol azt hogy nem most akkor mi van ??

2015. okt. 10. 09:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De gondolom ettől lesz drágább is ha lesz M&G.És sajnos ha egy ilyen koncertre mész akkor a legdrágábbat ajánlatos megvenni mert az hogy 2 kilóméterről nézed őket nem hiszem hogy nagy buli.
2016. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Nemár, hogy hamarabb nem láttam ezt a kérdést. Pont ma költöttem el a félretett 60000 ft-om telefonra:(((( Így lehet, hogy soha nem láthatom Sugát:'(((
2016. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
És hol lehet szavazni mert fogalmam sincs
2016. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
minden army-nak üzenem ha valamit nagyon akartok az sikerülni is fog
2016. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

[link]


Itt lehet szavazni:)

Annyit kell tenni, hogy rámész a MAKE-re és ott kérni fogja a telefonszámodat. Oda beírod(ne aggódj nem fognak semmit küldeni) aztán kiírja, hogy mennyit szánnál a jegyre.(van A, B, C kategória, nyilván különböző minőségűek) aztán hogy hány darabot szeretnél belőlük, a végén pedig elmented.

Ne aggódjatok itt még nem vesz le sehonnan pénzt, mert ugye még az sem biztos hogy lesz.

Minden nap 2:00-kor van kint feladat és azt kell teljesíteni. Tudom hogy itt a suli meg minden és nem maradtok fent addig, de aki éjjeli bagoly és éjfél/1 óra körül fekszik le azt megkérném hogy még azt az 1 órát bírja ki és csinálja meg az aznapi feladatot! Ez nem csak miattam van hanem mindenki miatt. Ennyit megtehetünk azért hogy a kedvencünket élőben láthassuk:)

Előre is köszönöm a magam és az ARMY-k nevében:)

Aki valamit esetleg nem ért és nem tudja megcsinálni az írjon és segítek:)

Fighting!

2016. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 brigcifolti válasza:
Dolgozunk rajta, de 2017-ben nem lesz.
2017. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
48%
Asia. Én azt olvastam hogy jönnek Budapestre. És igen is tudnak rólunk hogy van Magyar rajóngóik mondtàk egy videóban. És ebben az évben fognak jonni.
2017. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Helooo én nem tudok semmit erről, éppen jó hogy itt van ez a kérdés. Azóta volt 2017ben BTS koncert magyarországon? vagy fan meeting? 2017 közepén lettem ARMY. Valami info róluk?
2017. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Amúgy egyáltalán nem értem hogy miért nem szerveznek, vagy hívják őket meg mondjuk Sziget/Balaton sound fesztiválra, biztos nagyon sok bevétel jönne, hiszen az ARMY-k biztos feltöltenék az egész fesztivál területét.
2018. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2 éves kérdés, de én most informálódtam :D Lehet, hogy 2018-as szigetre jönnek, de ez persze egyáltalán nem biztos. Egyenlőre reménykedni tudunk, de igazából volt egy videójuk, amikben 'üzentek a magyar Armyknak' hogy alig várják, hogy eljussanak hozzánk és megmutassák magukat. (Lol én is várom, hol vagytok már? :()
2018. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!