Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan, , líraibb"...

Tudnátok olyan, , líraibb" dalokat mondani, amiket érdemes lenne elénekelni egy X-Faktor (vagy más zenei tehetségkutató) válogatóján?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenkor pl. a My Heart Will Go Onra vagy a You Raise Me Upra.


Illetve szerintetek egy ilyen válogatón milyen típusú dalokat célszerű énekelni? Fontos, hogy ismert legyen? Ha nem ismert, akkor lenne egyáltalán türelmük ahhoz, hogy végighallgassák/továbbengedjék (természetesen csak ha jó a produkció)?



2015. okt. 15. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*a ,,lenne türelmük"-résznél természetesen elsősorban a zsűrire céloztam, csak elfelejtettem leírni. :')
2015. okt. 15. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell ismert dalt választani. Legalábbis ha én ülnék a zsűriben, nekem nem ez számítana. Hanem az, hogy az a szám miként van előadva.


A líraibbak közül olyanokat érdemes választani, amelyek érzelmileg is elég erőteljesek. Ezekkel (ha jól vannak előadva) szerintem nem lehet melléfogni.

2015. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!