Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárja van Tommy joe...

Milyen gitárja van Tommy joe ratliff-nek? Ugy ertem milyen márkájú és h basszus v akusztikus-e?!

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

"és h basszus v akusztikus-e?!"

Az egyik nem zárja ki a másikat. Mellesleg nem hiszem hogy egyetlen egy gitárja van.

2015. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Basszus v akusztikus??? Két teljesen másfajta hangszerre gondolsz. Nem tudom, ki ez a Ratliff, de azért azzal gondolom tisztában vagy, hogy gitáros-e vagy basszgitáros.
2015. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom.basszgitaros es azt is tudom h tobb gitárja van!!
2015. okt. 17. 08:50
 4/7 anonim válasza:
Tehát akkor mit is keres itt ez a netszemét kérdés?
2015. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az h milyen márkájú!?
2015. okt. 18. 01:15
 6/7 anonim válasza:

Én ezt a díszmajmot megtaláltam gugliban képeken akusztikus gitárral, elektromossal, basszusgitárral is, legalább 5 féle márkával, típussal.

Konkrétat kérdezz.

Amúgy meg: nem rohadtul mindegy neked?

2015. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tommy-nak nagyon sok gitárja van. Kb pont egy napja kérdezték tőle a Twitteren, hogy mennyi van neki, és ezt reagálta; "Sok. Túl sok. Néhányat el kell adni." Szóval igazából nyilván sokféle van neki, de a legtöbbször Gibson gitárokat láttam a kezében. :) Típusból is van minden, mivel eredetileg nem játszott basszgitáron, csak Adam-ék miatt tanulta meg. Mellette zongorázik és dobolni is elkezdett. Szóval van neki minden. :)
2016. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!