Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Kanye West Heartle...

Szerintetek Kanye West Heartless című zenéje homoszexuális hangzású, szerű? Vagy valami ilyesmi.

Figyelt kérdés
/Azért kérdem mert jó páran az mondják az./ Habár én nem nagyon tudom miről szól, mert angol tudásom nem valami nagy. Aki nagyjából letudná írni miről szól azt is megköszönném. http://www.youtube.com/watch?v=Co0tTeuUVhU
2010. márc. 17. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a szövege alapján nem az =S bár nem értem 100%ig, de egy nő van benne, meg valaki, aki elvesztette a lelkét és hideg van xDD
2010. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Éjszaka hallottam őket a leghidegebb történetról amit valaha mondtak

Valahol az út mellett ő(fiú) elvesztette a lelkét

Egy nőhöz olyan szívtelen volt

Hogy tudtál olyan szívtelenné válni?

Hogy tudtál olyan szívtelenné válni?"

az én megítélésem szerint így kezdődik xDD de lehet h nem

2010. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi. Habár az első kérdésre elfelejtetek válaszolni. :D
2010. márc. 17. 21:39
 4/8 anonim válasza:
100%

Eléggé meglepett a kérdés...A kedvenc számomról van szó. EGYÁLTALÁN NEM! Az R&B zenéknek ez a stílusa.


[...]


Hogy lehettél ilyen

Hideg, mint a téli szél

Emlékezz, hogy hozzám beszélsz

Vigyázz, hogy beszélsz velem

Úgy értem, mindezek után

Miután mindezen keresztülmentünk

És olyanokról is tudok, miket soha nem mondtál el nekem

Igen, én is sok mindent tettem, de az a régi én voltam

Tudom, hogy újra akarod kezdeni

De titkolni próbálod majd

Úgy teszel majd, mintha nem is ismernél

Új barátod van?

Hát, nekem is van sok haverom

De a végén úgyis egyedül maradsz

2010. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem is bejön ez a szám ezért is tetem fel a kérdést. /Azért kérdem mert jó páran az mondják homoszexuális jelegű./
2010. ápr. 4. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy homoszexuális hangzású?

Akkor van olyan bizonyára hogy : heteró hangzású, bi hangzású,aszex hangzású ...... Ugye? :)

2010. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Story tellersbe adta elő ezt a számot, és a szám végén, a színpadon ülve elkezdett énekelni 50 centnek

„Fifty néz most rám, ülök a földön, a rózsaszín kis ingemmel, ez most bizonyára olyan b***snak tűnik neked."

aztán így folytatta:

,,nézz most rám, ülök a földön, és nem találom a szívemet, amivel a nők olyan szívtelenek."

Ebből nekem az jött le, hogy azért vádolták meg homo szexualitással, mert a nőket szívtelennek állítja be, és akkor bizonyára nem ott keresheti a boldogságot. Meg hát igen, látszik a számon, hogy sajnáltatja magát benne, főleg mikor előadja, ezért sem valami férfias.

Videót megtalálhatjátok youtubeon, ha beírjátok a keresőbe, hogy storytellers kanye west.

2010. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

01:43 --> Nem tudom, bizonyára van. Ez olyan dolog, hogy valakire például azt mondják, hogy úgy mozog mint egy b akarom írni, mondani homoszexuális.


22:20 --> Kösz neked is az infókat, fordítást. Megnéztem a videót.

2010. aug. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!