Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz egy fellépésem! De nem...

Lesz egy fellépésem! De nem tudom hogy szemüvegben vagy anélkül legyek?

Figyelt kérdés
Szóval,gitározom, és lesz egy fellépésem az egész iskola előtt.szemüveges vagyok. Rock zenét fogok játszani,és nem tudom hogy szemüvegbe legyek vagy ne,tudom részletkérdés,de nem tudom mi jon be jobban az embereknek...

2015. okt. 27. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szemüveg nélkül nem látsz rendesen, akkor mindenképp vedd fel a szemüveged, és ne vedd figyelembe, hogy a közönségnem mi "jön be jobban". hidd el, nem fogja őket 3rdekelni. Ha viszont zavar a szemüveg gitározás közben, esetleg próbáld ki a kontaktlencsét. De az legyen a fontosabb, hogy neked hogy jobb.
2015. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szemüveg az szexi, sokkal több embernek bejön
2015. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj szem nélkül.
2015. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt ne az alapján döntsd el hogy mi jön be jobban az embereknek :)

Kezdjük ott hogy a szemüveg nem kiegészítő, nem díszítő elem, azért kell mert kell. Ha szemüveges vagy mert szükséged van rá, ne akard levenni mert így vagy úgy néz ki.. Használd, azért van.

Nem olyan mint egy sapka, hogy jól néz ki, nem néz ki jól, most inkább nem veszem fel..

Másrészt meg úgy nézz ki a színpadon ahogy magadnak tetszel, ahogy szerinted jól nézel ki.

2015. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. okt. 28. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi jön be?

Hát a gitár!

Az mindegy hogy szemüveges vagy-e?!

2015. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szemüveg! Szemüveges lány is mennyivel jobban mutat, amikor térdre csapja magát!
2015. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!