Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyar nyelvű POP számokat,...

Magyar nyelvű POP számokat, amiket mostanában, illetve idén nyomattak a rádiókban?

Figyelt kérdés

Egy külföldi barátom-levelezőpartnerem kérdezte, hogy tudnék-e neki linkelni olyan magyar nyelvű dalokat, amik mostanában "mennek" a rádióban (szereti a magyar nyelvet, tud is pár szót, szeretne megtanulni, és érdeklik a mostanában futó számok-pl. amikor itt volt Erasmussal, megszerette a Holdviola együttest.)

Mivel én nem hallgatok rádiót-és amúgy is folk és metál fronton vagyok erős-, így gondoltam megkérdezlek titeket:) Tudom, hogy Ákos 1-2 dalát szokták, Rúzsa Magdit, illetve a "Te vagy a legnagyobb hős a világon", kezdetűt-legalábbis a boltokban ezeket szoktam hallani:D De nyilván rengeteg van még, és reményeim szerint akad köztük minőségi.


Ja igen: Bulibáró és hasonló remekműveket ne linkeljetek, nem égetni akarom magunkat:D


A segítségeteket előre is nagyon köszönöm:)



2015. okt. 31. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ákos-Ébredj mellettem, Tengermoraj

Zanzibár-Újra, Indulás a Holdra fel

Mohamed Fatima-Ragyog a szívem, Mennyit ér egy nő

Hien-Édes kis suttogás, A mese rólad szól

Radics Gigi- Barna lány

Wolf Kati-Utazás

Muri Enikő - Túl késő már

Janicsák Veca- Könnyek az esőben

Szilvia - Hív a világ

ByeAlex-Messziről

Tolvai Reni -Élek a szemeidben

Patai Anna -Jogom van szeretni

Kállay Saunders András -Csak veled ---ez klip nékül jó, mert a klipbe beleraktak mégegy részt, amitől már nem olyan jó

2015. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Varga Viktor-Még várj

Kasza Tibi-Hullócsillag

Puskás Peti -Amíg a tűz ég

Rácz Gergő _Csak állj mellém

Fehér Zoli -Nincs baj

Tóth Gabi - Éjjel-nappal Budapest, Jöjj még

Bereczki Zoltán Radics Gigi Látomás

Oroszlán Szonja -Szív dala

Játékkészítő - Álmodd meg a csodát

HoneyBeast-Maradok

2015. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. nov. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!