Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Lady GaGa...

Mit gondoltok Lady GaGa Telephone című klippjéről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 18. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Attól eltekintve, hogy Lady Gaga nem a kedvencem. Nagyon jó zeneszerző, láttam egy videót amin zenét ír :) Kicsit elrugaszkodott, meg az eleje elég durva, de nem rossz.
2010. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jó a szám,meg az eddig dalai is jók lettek,az meg,hogy botrányai vannak az ő baja.
2010. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

18:10


Már megbocsáss, aki rendesen zeneiskoláűban tanul zenélni, az kábé egy év után simán megír ilyen szintű dalokat. Teljesen nyilvánvalóak és "szabályszerűek" az akkordmenetek. Én onnantól neveznék valakit jó zeneszerzőnek, hogy nem lehet a szereményeinek minden lépését előre pontosan kiszámítani...

2010. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát képzeld, tényleg jó zeneszerző. Nekem ezt egy zenetanár mondta. Ötletes, és újszerű, és te nem láttad hogy ír zenét.
2010. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Milyen zenetanár mondott neked ilyet? Full alap akkordmeneteket talál ki, amiket már milliószor megírtak mások. Mondj egy olyan zenei megoldást, ami szerinted újszerű, és elfogadom, de ilyet szerintem senki nem tudna mondani. Már alapvetően elég nevetséges dolog, hogy popzenében akar valaki egyedi ötleteket keresni. Haha.

Meg ki nem szarja le, hogy ír zenét? Gondolom leül a zongora elé, és játszik. A végeredményen semmit nem változtat, hogyan csinálja.


A zenetanár meg baromira érthet a zenéhez. Már ha létezik, szerintem csak simán úgy gondoltad, hogy így majd hihetően ahngzik amit leírtál. Csak ez annyira nem jött össze, mert én egészen véletlenül zeneakadémiát végeztem, így értek valamicskét a zeneszerzéshez.


De még ha létezik is ez a bizonyos zenetanár, akkor is elég nagy poén, hogy mivel neked ezt mondta valaki, akkor már így is van, és itt háborogsz. Amíg a saját véleményedet nem tudod leírni (mert nem értessz hozzá), addig szerintem ne próbáljál ilyen vitákba belemenni.


Az a szomorú ebben az egész Lady Gaga dologban, hogy jobban tud zenélni, mint a popzenészek többsége, és akkor már ő az isten. Ettől függetlenül egy-egy komolyabb ambient, progmetál, klasszikus, vagy jazz zeneszerző mellett lószart nem ér a tudása. Pont azért, mert semmi újat nem tud kitalálni.

2010. márc. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami: ahogy az előbb is írtam, aki tényleg csak egy egészen picit ért az enéhez, az már az első hangok alapján ki tudja számítani az egész dal menetét. Zenéhez értő emberek az ilyen "szerzeményeken" kacagnak, hiszen aki tanul zenét rendesen, az ezeket a sablonokat(!) még a tanulmányai elején megtanulja, hogy miként kell felépítenie egy egyszerű dalt.


Tehát ha az a zenetanár komolyan azt mondta, hogy bármi újszerűt lát benne, akkor elképzelhető, hogy életében nem is tanult zenét. Hehh.

2010. márc. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
most ne kezdjetek el veszekedni, vagy jelentem az info@gyakorikerdesek.hu-n! nem az volt a kérdes hogy gaga milyen jó zeneszerző! legyetek szívesek a kérdesre válaszolni, vagy ha ehhez tartjátok magatokat, akkor írjatok egy errőlk szóló kérdést!
2010. márc. 21. 10:07
 9/14 A kérdező kommentje:
2010. márc. 21. 10:12
 10/14 anonim ***** válasza:
És például ez a videó hogy jön a kérdéshez? :D
2010. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!