Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan híres amerikai...

Van olyan híres amerikai néger rapper, aki nem szereti a fehéreket?

Figyelt kérdés

Tupac azt mondta,hogy amíg a gettóban élt és nem ismert fehér embereket,addig azt,hitte,hogy mindegyik rosszabb mint az ördög. Aztán lettek fehér barátai.

De vannak olyan híres rapperek,akik nem szereti a fehéreket és kinyilvánítják ezt?



2015. nov. 4. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ellentétben magyarországgal az usában nem lehet minden következmény nélkül nyilvánosan n*ggerezni / fehérezni. egy jó példa erre ras kass első lemeze (soul on ice) ami tartalmazott egy olyan számot (nature of the threat) amelyben erőteljes fehérellenes szövegek voltak. be is zúzták a lemezt. ma egy eredeti példány abból a cd-ből legalább 10e ft-ot ér.

ha tehát rasszista megnyilvánulások vannak, akkor azt mindig kódolva mondják (pl. fehér ember = devil). de ezeknek a megélhetési fekete náciknak is humbug a 99%-a - teszem hozzá: szerencsére.

ezen kívül nem szabad elfelejteni, hogy van egy Nation of Islam nevű fekete szervezet is, amely félúton van az iszlám, a fekete polgárjog és fehérek ellen irányuló rasszizmus között. de ennek a nagyrésze szintén csak duma :) van az a pénz, amikor a csúnya fehér emberből jó fej haver válik, miközben a tudatlan hallgatók jól beszopják a radikális szövegeket.

2015. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Londonban egy csomó afrikai nem szereti a fehéreket. Nem a belvárosban, hanem a suburb kerültekben. Már eleve az, ahogy néznek. Van fekete ismerősöm, és tudom, milyen arcfkifejezést vágnak, ha vidámak, semmilyen kedvűek vagy valami nem tetszik nekik. És ezt az utóbbit elég gyakran látjuk rajtuk, ha például úgy utazunk busszal, hogy hűrom magyar lány, és mindenki más fekete.
2015. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az durva.

Nekem ismerősöm mesélte,hogy ő is ismer feketéket és az egyik percben még vigyorognak utána meg olyan arcot vágnak "I'm killa ya wigger boi".

Én egyszer voltam Londonban,akkor a London Eye-nál ott állt egy csomó feka,majd az egyik gyorsan odalépett hozzám,majd megragadta a kezem és a kezemre kötött egy karszalagot.

Közben kérdezgette,hogy honnan jöttem,mondtam,hogy Magyarországról,erre fel azt mondta,hogy az klassz hely stb..

Utána elkért a karszalagért 20fontot. Mondom anyád és odaadtam neki pár aprót,de látszott,hogy nem igen tetszik neki. Gondolom így húznak le egy csomó embert.

2015. nov. 8. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy cigány vagy és békén hagynak.
2015. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!