Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdhetnék el az...

Hogyan kezdhetnék el az énekléssel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretek énekelgetni, elég félénk vagyok, és nem is gondoltam volna, hogy jó hangom van. Egy évig gitártanàrhoz jàrtam aki megmondta, hogy semmi ritmusérzékem, végül annyira elvette a kedvemet a gitározástól, hogy fél éve nem nyúltam a hangszerhez, pedig imádtam jàtszani. Ez egyik barátnőm, aki inkább csak hobbiénekes, bár szokták fellélésekre hívni azt mondta, hogy érdemes lenne felkeresnem egy tanárt, mert jó hangom van. Találtam egy egész jót, heti két órát tart kettőezer valamennyiért. Nagyon kedves nő, de nem tudom kifizetni és a szüleimet erre nem kérhetem.
2015. nov. 8. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan megkérheted a szüleidet, hogy fizessék az énekóráidat. :)

Nem hinném, hogy lenne ellenvetésük, ha a gyerekük művelődni akar, és különleges akar lenni. :D


Én járok énektanárhoz már egy éve. Még kezdő vagyok, de azért jó az, hogy ott van, mert ő szól, hogy mikor jó, és mikor nem, és elmagyarázza, hogy mi hogy működik, mit csináljak, mit próbáljak meg stb.


Nekem is a szüleim fizetik.

Ha van a környékeden zeneiskola, akkor oda érdemes beiratkoznod. Igaz, hogy drágább, de csak egyszer kell kifizetni egy évben/félévben. :)


Az éneklés egy olyan dolog, amit nem lehet egyedül megtanulni, mert kell valaki, aki megmondja, hogy mikor vagy tiszta, mikor vagy hamis, mikor énekelsz szépen. :)

2015. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!