Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudjam hogy érdemes...

Honnan tudjam hogy érdemes komolyabban foglalkoznom az énekléssel?

Figyelt kérdés
Ugyanis nagyon szeretek énekelni, itthon is mondják hogy jó hallásom van hozzá, meg mások is mondták már, bár kicsit bátortalan vagyok érzem hogy bőven kezdő vagyok. Van hogy felveszem telefonnal és vannak dalok amik egész jók még is van egy két hamis hang szóval hallom a hibákat is de hogy ezen lehetne-e javítani, hogy érdemes-e ének tanárra költeni ez lenne igazából az én kérdésem! 22/L
2014. dec. 30. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor érdemes komolyabban foglalkoznod az énekléssel, ha

- vagy híres akarsz lenni

- vagy pénzt akarsz vele keresni

és:

-ha hozzáértő emberek mondják, hogy jó a hangod (család, ismerős, és úgy általában bármilyen férfi nem számít, mivel nő vagy, és bármelyik pasi azt hazudja neked, hogy jó a hangod már csak a "köszönöm"-ért is, amit automatikusan kap érte)

-van időd, helyed és kitartásod gyakorolni

-van pénzed énektanárra

Ha ezek közül valamelyik nincs meg, csak komolytalanul érdemes foglalkozni vele, a saját szórakoztatásodra.

2014. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem minden igaz az előző kommentáló kommentjéből!!!

onnan tudod hogy szeretnél-e komolyabban foglalkozni az énekléssel,hogy amikor énekelsz érzed legbelül,hogy ez te vagy,hogy te áttudod élni a dalt amit énekelsz,hogy képes vagy-e rá...itt nem a pénz és a hírnév a fontos hanem az,hogy azt csinálod amit szeretsz! és ha megvan hozzá ami kell akkor LÉPJ,EMELKEDNED KEL!

2014. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az előző pontosan szemléltette, hogy mit jelent a komolytalan foglalkozás az énekléssel.
2014. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem minden esetben jó az énektanár. Persze ne érts félre vannak jó énektanárok de a legtöbbje azt tanítja amit megtanult az iskolában, és ez szerintem teljes időpazarlás. Ha tényleg tudsz énekelni akkor csak minimális segítségre van szükséged mert akkor ez már benned van. Esetleg a technikára tudnak téged megtanítani de véleményem szerint az éneklést nem lehet tanítani. Esetleg ha gondolod küldhetsz privátban egy kis hanganyagot és elbírálhatom az énekhangod. :)
2015. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Énektanárról beszéltünk, nem kontárról :)
2015. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves előző válaszoló, én pedig nem kértem kommentárt. ;)
2015. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló, márpedig kapsz, ha kell, ha nem. Az élet kegyetlen.
2015. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!