Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten készitett képekböl...

Koncerten készitett képekböl szerkesztett videót feltölthetek a youtubera?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, tilos
2015. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor sem, ha azt a videot én vettem fel?
2015. nov. 18. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A zenei anyagot tilthatja a youtube ha felismeri, mert ugye más tulajdona, nem szerezhetsz vele bevételt.
2016. jan. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok zenét felismer a youtube, ugyanezt kiirja, hogy nincs jogom bevételre, de nem tiltja le. Olyan zenét használtam fel, amit a youtuberól töltöttem le, szerintem volt benne olyan tájkép, ami más tulajdona volt. Mivelhogy ezt a videot teljesen letiltotta.
2016. jan. 22. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Fotókat nem tilt a youtube, mivelhogy VIDEÓmegosztó. Az, hogy nem szerezhetsz bevételt te döntöd el hogy megfelel-e neked vagy sem
2016. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bevételre nem tartok igényt, nem értem miért tiltotta le. Már nem egy videót töltöttem fel, ha a zene hivatalos volt, akkor kiirta, hogy "szerzöi joggal védett tartalom van benne", de nem tiltotta le. Ezért gondolom, hogy valamelyik kép, mert tudom biztosan, hogy egy profi fotós képét nem használhatom a videómba.
2016. jan. 24. 17:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, és még annyit, hogy van olyan videom a youtuben, amit én rögzitettem egy koncerten, ahol egy amatör zenekar játszott el egy dalt, mint pl. egy Omega dalt, és a youtube felismerte. Meghagyta, de kiirta szintén a szerzöi jogot...
2016. jan. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!