Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Casio CDP-130 vagy Yamaha...

Béla1216544 kérdése:

Casio CDP-130 vagy Yamaha NP31? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni Zongorázni, ehhez szeretnék hangszer vásárolni. Nem nagyon tudok dönteni. Csak a zongora érdekel, a többi hangok nem fontosak. Először egy Casio CTK-3200-t néztem mert az ugye 50 000 körül van, de erről lebeszéltek. Szóval akkor legyen digitális zongora. Meg is találtam a Casio CDP 130-t ami nekem nagyon tetszik, kalapácsmechanikás súlyozott billentyűs, jó választásnak tűnik 130 ért. A probléma csak annyi, hogy itt van 105 körül a Yamaha NP31 ami bár csak 76 billentyűs, nem kalapácsmechanikás, de olcsóbb és elvileg a Yamaha jobb alapból + A hangja sokkal realisztikusabb és ugye a hang ami számít. Akkor most melyik? Vagy ha már úgy is ennyit költök rá legyen inkább a Yamaha P45? Segítsetek légyszíves.


Linkek:

Casio CDP 130: [link]

Yamaha N31: [link]

Yamaha P45: [link]



2015. nov. 17. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
CDP-130. Az NP31 rugós, ami egy idő után elgyengül.
2015. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röviden egyik se, ha gondolod írj privit, és megbeszéljük hogy mire (meddig) kéne:)
2015. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jelenleg a P45-nél járok, hogy azt veszem meg :D. Voltam zeneboltban ott is ajánlották meg ismerős is mondta hogy jó. De érdekelne a véleményetek, hogy tényleg jó a P45?
2015. nov. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!