Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik régi szám kezdődik...

Melyik régi szám kezdődik úgy, hogy egy rekedtes hangú nő énekli, hogy "soy feliz" vagy "estoy feliz"?

Figyelt kérdés
Úgy emlékeztem, hogy vagy a Vicky, Christina, Barcelona, vagy az Amélie csodálatos élete, vagy a Minden végzet nehéznek a betétdala, de egyik se talált. Ilyen régi, recsegős felvétel, ezekbe a filmekbe illene is. Már mindenhogy keresgéltem, de nem találom ezt a számot. Remélem jól emlékszem, hogy ezt éneklik..:D

2015. nov. 24. 18:26
 1/2 agca10 válasza:

Lola Beltran, az "Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén" című Almodóvar film elején. Soy infeliz, vagyis bódogtalan vok.

https://www.youtube.com/watch?v=v2-U6tsoGyM

2015. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úúúú, egyik kedvenc filmem..:) Valamiért úgy rémlett, hogy egy újabb filmben volt, ezért rá se kerestem a betétdalaira. Ráadásul spanyolul is tudok, és az "infelizre" se gondoltam, mert annyira nekem nem szomorú hangulatú a dal.:) Köszi köszi!
2015. nov. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!