Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár erősítő...

Elektromos gitár erősítő nélkül. Lehet olyat?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni... de valamiért az akkusztikus nekem nagyon nem tetszik:S és arra gondoltam hogy veszek egy olcsóbb elektromosat és azon tanulgatok de erősítőre már nem futja... lehet olyat hogy erősítő nélkül gitározok rajta? persze amint lesz rá pénzem meg veszem hozzá az erősítőt...
2010. márc. 21. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább várj addig, amíg tudsz venni egy erősítőt...
2010. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy Cort elektromos alapcsomag 50.000 forint, minden van benne, tanulni tökéletes. Arra gyűjtsd össze a pénzed, nem fogod megbánni!
2010. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha az akusztikus nem tetszik akkor az elektromosra felesleges is kidobnod a pénzt.
2010. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

14:34


Ennek van bármi értelme? Nem tudom mennyire értessz az enéhez, de tudod az akusztikus és az elektromos gitár teljesen más hangszer. Más hozzáállást és játéktechnikát követel meg. Ennyi erővel azt is mondhattad volna neki tehát, hogy ha nem tetszik neki a klarinét, akkor felesleges gitároznia is. Tehát rohadtul semmi értelme nincsen.


(Ha ő elektromos gitáron akar játszani, akkor miértk éne feltétlenül akusztikuson is..? Dráma.)

2010. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként ilyen erősítő nélkül: http://www.youtube.com/watch?v=krONYYc2fY8

Ez biztos nagyon tetszik majd.

2010. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez meggyőzött,... egyébként a legtöbben azt javasolták hogy először vegyek egy akusztikusat és tanuljak meg rajta utána jöhet az elektromos, persze erősítővel... szóval így lesz... köszi a válaszokat!!! :--)))
2010. márc. 21. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

"egyébként a legtöbben azt javasolták hogy először vegyek egy akusztikusat és tanuljak meg rajta utána jöhet az elektromos"


Ez egy irtózatos nagy baromság. Egy hozzáértő soha nem javasolna neked ilyet. Két TELJESEN MÁS hangszerről van szó. AZért, mert gitár-gitár, még nincs sok közük egymáshoz. Másra kell/lehet használni. Máshogy is kell tanulni Csak a legalapabb dolgok hasonlóak, de igazából azt sem fogok túlságosan kamatoztatni, ha később elektromosra váltassz.


Olyan hangszeren játszál, amilyenen szeretnél. Semm iértelme nincs annak, hogy előbb akusztikuson kezded. Semmivel sem jobb, rosszabb esetben meg (Mivel alapvetően nem azért vagy oda) elmegy a kedved az egésztől.

2010. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

áá, megint kezdődik az akusztikusan kell-e megtanulni játszani vita..:D

nem kell hozzá akusztikuson is megtanulni. Én azon kezdtem, és pl mai napig jobban szeretem a klasszikus gitárt mint a szólót, de ez más kérdés:D nem kell akusztikuson kezdeni


erősítő nélkül meg amúgy lehet gyakorolni, egy sima jack átalakítóval (150ft) rá tudod kötni a gépre is, van guitar rig, amit én nem szeretek, de hogy a hangzással ismerkedj arra jó, és számítógépen keresztül már hallani fogod a hangot. Amúgy azon a videón semmi nem hallatszik, de ha csend van körülötted, és szólógitáron erősítő nélkül játszasz, hallani fogod magad normálisan:)

2010. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

még nem tudom hogy-hogy lesz. holnap megyek valami gitárgyűjtőhöz kipróbálom őket:D

mellesleg a dobot és a szintit is kipróbálhatom... :D

2010. márc. 22. 17:26
 10/13 A kérdező kommentje:

még nem tudom hogy-hogy lesz. holnap megyek valami gitárgyűjtőhöz, kipróbálom őket:D

mellesleg a dobot és a szintit is kipróbálhatom... :D

2010. márc. 22. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!