Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok valami jó zenét?...

Ajánlanátok valami jó zenét? Rocktól Metálig.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más mindenkinek az ízlése, de már tényleg nem tudom mit újíthatnék be. A yt ugyan ajánl nekem videókat, meg bandákat, de eh... pl, ha In This Moment zenekart hallgatok, akkor nem nagyon értékelem, ha Butcher Babies-t dob fel folyton... Monsters Balls wtf?


Szóval nem tudom, jöhet minden amit ti szerettek, hátha megtetszik valami. Köszi!



2015. nov. 28. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdés láttán azt hittem, hogy valami igazi zenét akarsz, de aztán láttam, hogy ilyen tinidivat visításrajongó vagy.
2015. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben mit értesz igazi zene alatt? Előadók nevét légyszi.
2015. nov. 28. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Skillet, Three days grace, System of a down, Children of bodom, Rammstein, Ensiferum, Slipknot, Elvenking, Disturbed, five finger death punch, stone sour, nirvana, green day, write this down, ezeket szoktam hallgatni.
2015. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 28. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a Black veil brides
2015. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
100%

Manowar, BATHORY, Iron Maiden, Black Sabbath, Judas Priest, Candlemass, Solitude Aeternus, Pentagram, Cathedral, Slayer, Nevermore, Iced Earth, Sanctuary, Blind Guardian, Hammerfall, Nightwish, Imapled Nazarene, Amorphis, Colosseum, Skepticism, Lake of Tears, Crematory, Pantheist, The Gathering, Testament, Metallica, Anthrtax, Evoken, Metal Church, Psychotic Waltz, Rush, Deep Purple, Uriah Heep, Nile, Suffocation, Darkthrone, Immortal, Tormentor, Bulldozer, Sarcófago, Venom, Megadeth, Sodom, Kreator, Destruction, Messenger, Obstruction, Bedlam, Mastodon, Fates Warning, Nevergreen, Dream Theater, Enslaved, Einherjer, Korpiklaani, Finntroll, Barbaro, Marduk, Fimbulwinter, Mayhem, Anthrax, Napalm Death, Terrorizer, Extreme Noise Terror, Brutal Truth...

Hirtelen ennyi.

2015. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Behemoth,Morbid Angel,Death,Cannibal corpse,Amon amarth,Gorgoroth,Rotting Christ,Messhuggah,Finsterforst,Be'lakor,Motörhead,Satariel,Watain,Mayhem,Marduk,Black Label Society,Immortal,Kalmah,Soilwork,Dark Tranquility,Carcass,Insomnium,Kataklysm,Obscurity,Varg,Bathory,Burzum,Korpiklaani,Bölzer,Dimmu Borgir,Dark Funeral,Kraanium,Testament,Suffocation,Arch enemy,Pantera,Judas Priest,Vader,Kreator.

Este,fáradtan hirtelen ennyire futotta.

2015. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ossian ők a legjobbak.

Pokolgép,Depresszió,DIO, Tenacious D, Metallica.

2015. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

AC/DC

Ramones

Nirvana

Guns n' Roses

Foo Fighters

Linkin Park

Hollywood Undead

Airbourne

Buckcherry

Jet

Rhino bucket

Red hot chili peppers

Green day

2015. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!