Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy lány aki tetszik...

Van egy lány aki tetszik nekem. Felvettem magam ahogy éneklek és gitározok neki. Elküldjem neki?

Figyelt kérdés

[link]

egy zeneszerkesztő programmal szerkesztettem meg, minden amit hallotok benne én csináltam (ének, gitár, vokál)


kérdés: jó lett? elküldjem neki? őszinte válaszokat!


köszi előre is



2015. dec. 1. 20:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Pf
2015. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
küld, azt h mennyire értékeli az rajta múlik..
2015. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem segítettél ki :D félig jó vagy elmegy kategóriás dalt nem akarok elküldeni neki.
2015. dec. 1. 21:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen küldd el neki!!!

Szerintem tok jo:)

2015. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akinek nem tetszik pontozzon le nyugodtan, de en szerelmes lettem a hangodba konkretan

Nagyon kellemes hangod van!

2015. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó lett.
2015. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. En fiú vagyok. Sztem nagyon jol sikerült, elkuldheted neki, ha meg neki nem tetszik, akkor az ő baja, mert tényleg jol sikerült. Ha nem Erdélyben laknék, most azonnal bandát alapitanek be, mert még kell egy énekes, akit nem találtam. :D Nagyon tetszik a hangszíned. 👍 . Ezt amit most mondok egyaltalan nem rosszból irom: Sztem ha elmennel enekerora, egy par alkalommal, baromi jó hangod lenne (már most is az, de fejlesztéssel sokkal jobb lenne) :). Remélem Segítettem. Csak igy tovább!
2015. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*be=veled xD
2015. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 veterán vas ***** válasza:

Értem, hogy tetszik a lány, és hogy produkálni akarod magad, de egy ilyen felvétel kevésbé alkalmas az érzelmek közvetítésére.

Pl. mi van akkor, ha zeneiskolába járt, és nem értékeli az amatőrségedet? Vagy csak egyszerűen nem szereti az ilyen jellegű zenét? Akkor magad ellen dolgoztál.

Esetleg meghallgatja, és küld egy olyan kritikát ami a földbe döngöl, ráadásul lehet, hogy még az sem fog belőle kiderülni, hogy Téged nem bír vagy csak a zenédet?

Sokkal egyszerűbb lenne ha találkoznál vele, beszélgetnétek. Aztán egy megfelelő pillanatban megemlítenéd, hogy készítettél egy fölvételt: CSAK NEKI! ;)

Mindjárt másabb....

/szerintem/

2015. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk találkozni de szerintem csak barátként tekint rám és ezzel akarom megtorni a jeget
2015. dec. 3. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!