Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » S. O. S Az ahogy tetszik című...

Higeniker kérdése:

S. O. S Az ahogy tetszik című William Shakespeare mű miről szól?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Arról, hogy a főszereplő nem este kilenckor áll neki a házinak, hanem időben elolvassa a könyvet, aztán pedig nyugodtan alszik egész éjszaka.
2015. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha,amúgy már elő adtuk színdarabba pár éve és emelet 2 db kötelező olvasmány volt,és csak fixálni akartam a storyt XD

meg 16.50 re érek haza a suliból és emelet még holnap 2 .db doga is lesz és idáig a másik 2 re tanultam.

2015. dec. 1. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Színdarabban, emellett. Még írni sem tudsz, ráadásul nem emlékszel egy olyan történetre, amit elvileg előadtál. Egy kis észt kellene fixálnod, mert láthatóan nem vagy a helyzet magaslatán.
2015. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok el írtam kettő 3 éve volt és nálunk 2-3 szereplő ki lett szedeve és más néven futott,amùgy ebből 5tz-t írtam végűl😂😕😕
2015. dec. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!