Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Till Lindemann féle bakancsot...

Till Lindemann féle bakancsot szeretnék csinálni magamnak kiegészítőket honnan tudok venni hozzá?

Figyelt kérdés
Linkeket kérnék ha lehet vagy szolnokon olyan boltokat ahol tudok ilyeneket venni (pl. piros fűző,acélbetétes bakancs)
2015. dec. 4. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
meg persze szegecs stb.
2015. dec. 4. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem így külön-bár nem fogadnék rá,ma már mindent lehet kapni-Nem fogsz találni konkrétan Till Lindemann bakancsot:) Nem tudom, Szolnokon hol lehet kapni Acélbetétest mivel nem odavalósi vagyok.

Viszont ajánlom hogy nézz fel Rockpincére és egyébb hasonló oldalakra.

nem tudom konkrétan milyen az elképzelésed, nem mintha nem láttam volna már Till Bakancsát de azért mégis csak találgatni tudok, mi is körvonalazódott ki a fejedben ezért csak ilyenekre tudok gondolni:

[link]

[link]

Ugyanezen az oldalon tudsz venni kiegészítőket (szegecseket stb.)és bármilyen színű cipőfűzőt venni.(Ahogyan írják is).

2016. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Szerintem veszek egy csatos 20 soros gladiator-t aztán bele piros fűző. Egyébként Till bakancsa ilyen: [link]
2016. febr. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!