Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cserháti Zsuzsa, Kovács Kati,...

Cserháti Zsuzsa, Kovács Kati, Csepregi Éva, Koncz Zsuzsa. Az alább felsoroltak közül szerintetek ki (volt) a legnagyobb énekesnő?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 13:57
1 2 3
 1/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
11%

SZerintem egyik sem..

Eddig egyikről sem hallottam még..

2015. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Koncz Zsuzsa, de Kovács Kati is nagyon jó volt az ő idejében. Csak neki kevesebb száma "futott be" úgy, mint Konczé.
2015. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Első, biztos nagyon fiatal vagy, de azért akkor is elég durva, hogy nem hallottál még róluk legalább említés szintjén.
2015. dec. 5. 18:05
 4/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
13%

Tényleg nem vagyok valami túl idős, de felhívnám a figyelmed, hogy nem ez a probléma. Hanem a műfaj..

Aki brutal death metalt hallgat, az nem igazán halott még az általad felsoroltakról. ;)


Persze lehet, hogy már hallottam némely számjukat, amelyik talán még tetszett is, csak nem tudtam ki az előadó és annyira nem érdekelt, hogy utána keressek.


De ha már itt tartunk, akkor ha jól tudom Cserháti zsuzsa énekli a Boldogság gyere haza c. számot? És esetleg a Hol vagy nagy szerelem c. dalt is..

De nem biztos..

A többiről meg tényleg nem hallottam még..

2015. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
35%

* Zsuzsa.


Most jut eszembe, valahonnan mégis rémpik a többi nebe is csak nem tudom honnan..

2015. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
18%

*rémlik.

(Bocsi, telefonról vagyok.)


Kovács Kati az akiről tényleg egyáltalán nem hallottam..

Rossz a memóriám mostanság..

2015. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na látod, azért mégiscsak eljutott a füledbe egy-két klasszikus számuk. :)
2015. dec. 5. 22:04
 8/21 veterán vas ***** válasza:
82%

....és emellett, még büszke is vagy a tájékozatlanságodra....

Gratulálok. :(

2015. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

"SZerintem egyik sem. Eddig egyikről sem hallottam még."


Ha nem hallottál róluk, minek mondasz véleményt?

Tudod, mennyi nagy és híres ember létezik a világon, akiknek te hírét sem hallottad soha?

ITT és EZ még elmegy, de ha olyan dolgokba kotnyeleskedsz bele, amelyekről gőzöd sincs, hamar lejáratod magadat...

2015. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Ennek a kérdésnek ugyanúgy nincs értelme, mint annak, hogy ki a legnagyobb - mittomén - gitáros. Ha csak a technikát vesszük alapul, akkor mondjuk Koncz Zsuzsa és Csepregi kiesne. De azért lenne hülyeség ez alapján dönteni, mert Koncz Zsuzsa nem "csak" egy énekes. Ő - és még jó páran abban a korban/rendszerben - a szabadságért küzdöttek a maguk módján.
2015. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!