Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Andy Biersack eljegyezte...

Andy Biersack eljegyezte Juliet simms-t?

Figyelt kérdés
Most láttam egy szeptemberi bejegyzést hogy Andy eljegyezte Julietet. Ez igaz? Vagy megint kamu, mint volt már?

2015. dec. 7. 16:43
 1/3 Elwyn7 ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam, nem tudom láttad-e Juliet End of the World c. számához a klipet, ha még nem, akkor hajrá, ott Andy kezéből egy gyűrűsdoboz esik ki. Nekem ez adott okot a találgatásra, mondjuk el tudom róluk képzelni, hogy titokban már össze is házasodtak. :P
2015. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem még nem házasodtak össze, de ha összeházasodnának akkor a Juliet már biztos rakna ki képeket az instára.
2015. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Láttam a videot és imádom Julietet. Egy fan oldal rakta ki Szeptemberben. Én annyira boldog lennék ha igaz lenne. Tökéletesek együtt :3
2015. dec. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!